| pitikoott a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri misto despre droguri; tigari; chestii de`astea plss

2 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Bai(pitikoott)zic astia ca cica bei prea mult ai ma da ma si cica fumezi prea mult ai ma da ma si cica esti treaz doar lunea ete p.l.a vorbeste lumea.Tu o sa te duci dracu tu bei tu faci tu tragi tu nu le lasi tu nu spui nu tu tu tu tu tu si ia o adresa de youtube cu o melodie despre droguri
http://www.youtube.com/watch?v=vOKk7D0keiY

| Lizzaaa a răspuns:

Sute de ierburi trase pe nas si fumul de tigara se raspandeste in lumina facuta de girofarurile rosii-albastre ale ambulantei care merge in salvarea unei c*rve lovite de o dacie din 1997 laughing. funda?big grin