| AnnonnyMa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri marfa despre viata,droguri,tigari si alcool, cele mai bune primesc funda si vot:*

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai nevoie de asa ceva.

| Wøodenpints a răspuns:

Cui crezi că-i pasă de statusul tău?
Bănuisc că vrei pentru Yahoo Messenger. Acolo unde statusul ar trebui să aibă cu totul alt rol. Că nimeni nu dă un scuipat pe ce crezi tu despre viață, droguri, alcool...etc. De fapt nici măcar nu e ceva ce crezi tu, e ceva ce cred alții de pe net iar tu doar ai dat copy/paste.

| AlinaBuc a răspuns:

Crede-ma pe cuvant ca drogurile, tigarile si alcoolul nu te fac mai cool ba din contra. si fara vreo intentie de a te jignii eu sunt de parere ca drogatii si alcolistii sunt cei mai slabi oameni, cei mai usor de influentat. trebuie sa ai caracter puternic si minte sanatoasa ca sa spui NU drogurilor ceea ce in cazul tau vad ca lispeste cu desavarsire.