| SayMeSayYou a întrebat:

vreau si eu niste statusuri emo, cu droguri, tigari etc...mersi mult... dau funda :X

1 răspuns:
| emonika98 a răspuns:

Imi injectez adrenalina, imi sting setea cu morfina am tigara trasa prin ulei, ma termina, simturile se dezbina mi-e pofta de ketamina

E mai usor sa spui sincer decat sa discuti, copii nu intrati in lumea drogurilor... suntem deja prea multi

Prefer creierul mai presus de femei, ca il *** cu alcool si el imi naste idei

Am tendinta imposibil de controlat sa bag stativa fara masura, bag pana-mi seaca saliva in gura, bag Silva bruna pana nu mai sunt in stare sa tin sticla in mana