| ChrissBeibii a întrebat:

Hii TPU! vreau si eu niste statusuri de fete mai originale, care nu se gasesc pe google. fundahappyhappyhappy:*

Răspuns Câştigător
| paty00 a răspuns:

1.O viata fara cauza este o viata fara efect.
2.Ce nu are leac este deja lecuit
3.Cand te afli in fata unei pierderi, nu ti-e de niciun folos sa incerci sa mai recuperezi ce s-a dus, deja, mai bine profiti de golul ce ti se deschide in fata ca sa-l umpli cu ceva nou.
4. Oamenii inzestrati cu o imensa forta a vointei sun in general solitari, pentru ca lasa impresia de raceala insa in realitate in inimile lor arde un foc tainic
5. Timpul nu este o banda cu caseta, pe care o putem derula inainte si inapoi.
6.Cine vrea sa vada curcubeul trebuie sa invete sa-i placa ploaia
7.Numai mediocritatea e sigura pe ea, asa ca asuma-ti riscuri si indeplinesteti fiecare vis

Sper ca ti-am fost de ajutor, nu stiu sigur daca este ce cautai dar cu siguranta sunt niste fragmente foarte profunde legate de viata, si nu sunt luate de pe internet.