| didik15 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru fostul meu care e f indiferent vreau sa ii arat ca prin indiferenta lui pierde multe

Răspuns Câştigător
| Anaa2121 a răspuns:

Aiurea mint ca nu`mi pasa, aiurea spun ca nu mai conteaza, aiurea ma prefac ca sunt bine... Ce greu e sa invingi cand lupt cu tine!
De ce oare te-as astepta un veac? La naiba! Dragostea e doar un fleac.
Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!
←♥→Uita-te atent, nu insistent priveste dar nu atinge…te pot resping viseaz dorest oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→
"Stii bine.Caci o porti mereu in inima[; x]. exista mai multe ele si o singura EA
Nu vreau sa reprezint totul pentru oricine.ci as vrea sa insemn.ceva.pentru cineva anume
""in spatele aspectului fizic poti gasi multe si poti fi surprins. unii oameni nu gandesc, vorbesc si.ranesc!""(mi se pare cel mai dragut status):*
" am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima.imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost " am incercat sa pot ierta dar nu ma lasa inima.imi spune ca nu are rost si nu mai poate fi ce'a fost "
Totul trece.Asa se spune. Dar niic nu trece fara sa lase urme!
True friends re hard to find, harder to leave and impossible to frorget
->Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, daca sunt fericita nu conteaza!
Pur is simplu's originala doar ca originalitatea mea te depaseste; x
;] sentimentul pluteste, eu plutesc, noi plutim iubirea noastra pluteste si a ajuns departe; x
"Eu Sunt Fericita Cand Vad Ca Alta Ma Imita*Ca Mi Se Face Publicitate Gratuita*Si Vorba La Lume*Chiar Daca E Rea*E Tot Buna*In Favoarea Mea
invidioase?
Le Inchidem Gura
probleme?
Le depasim!
Baietii?
Ii Impartim!
Du`te. somn usor. Fa bine. in viata mea sa nu te mai strecori. Daca vrei sa mai dai ochii cu mine. sa stai. retine. Ramai cat vrei dar nu incerca sa gandesti pentru mine
vreau; x cE`i aL meu` sa fie aL meu, Nimeni sa nu iubeasca cE iubesc eU
Poate m`am schimbat sau poate doar m`am saturat
Incep sa cred ca este ilegal sa inseli inima unei fete.*.|
PRIVESTE IN JURUL TAU SI SPUNE-MI CE VEZI? E TRIST NU? ESTI SINGUR IN FATA UNUI CALCULATOR SI INCERCI DIN RASPUTERI SA FACI TIMPUL SA TREACA MAI REPEDE! AI VREA SA NU TE MAI GANDESTI LA…… DAR NU POTI, IMAGINEA EI ITI REVINE MEREU IN MINTE! SI ACUM DUPA ATATA TIMP INCA O MAI DORESTI! POATE CHIAR MAI MULT DECAT ATUNCI CAND ERA CU TINE! NU STII DE CE DAR NICI O ALTA FATA NU-TI PARE LA FEL DE BUNA. ITI VINE IN MINTE ULTIMA OARA CAND AI INTALNIT-O…. A TRECUT PE LANGA TINE SI NICI NU S-A UITAT, PARCA NICI NU EXISTAI! TE DOARE NU? DAR TU NICI NU STII CE MULT O DOARE PE EA! STA NOPTILE SI PLANGE! TE DORESTE SI TE VISEAZA, ITI CAUTA PREZENTA! DE CE SUFERITI AMANDOI DAR NICIUNU NU RECUNOASTETI?
Ce m-am saturat de toti...de minciuni si'rautati ...de prietenie falsa..Si'de'atata lume goata

Cei care ma critica ma invidiaza. vor doar sa ma schimbe.pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor avea NICIODATA.

Oice ai fi sa nu uiti. am sa renunt la tine atunci cand inima mea n'o sa mai poata!

Orice ai fi sa nu uiti. am sa renunt la tine atunci cand inima mea n'o sa mai poata!

Viata mea cu tine incepe si in acelasi timp tot cu tine se va sfarsi
Stiu ca am puterea sa merg mai departe. Vorbele o sa le las in spate. Orice ar fi eu calc tot in picioare.Si treaba asta va irita foarte tare.

Sper sa-ti fie de flos., pupiii.:*