| Copilasha a întrebat:

Vreau si eu nume de facebook care sa contina "blonda, blonde, blono" cam asa ceva.

Răspuns Câştigător
| TsSoFoOLiTa a răspuns:

XBlondAx; Blonndy; BlondE; BlondiNaA; Michelle Blond; OoBlondoO; Papusica cu sclipici (Blonde); Princess Blond.
Sper sa-ti placa.

3 răspunsuri:
| Mysteriousdream a răspuns:

Ti.asi putea da multe raspunsuri dar sincer lumea isi bate joc de persoanele care isi pun astfel de nume pe facebook..deci spre binele tau iti spun ca asta e un nume de piti..in schimb iti recomand numele tau real sau cel putin o abreviere a lui.e mult mai dragut..si baietilor le place mai mult.te considera mai matura. fara joculete si prostiute..so good luck. xoxo

| Copilasha explică (pentru Mysteriousdream):

Nu ma intereseaza ce spune lumea.winking Sunt destui care nu si`au pus numele si nu e comenteaza nimeni.

| Mysteriousdream a răspuns (pentru Copilasha):

De ce sa fi ca toti ceilalti cand poti fi diferita... diferita in bine..nu te pot obliga faci ce vrei..eu am venit pe site.ul acesta sa incerc sa ajut lumea..deci sper ca macar un pic am fost de ajutor. xoxo