| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu nume de fete care sa inceapa cu A si sa se termine tot cu A, din 9 litere.
Funda big grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunt: Argentina, Andromeda, Anghelina, Albertina, Alexandra, Anastasia, Antoanela, Antoaneta, Augustina.

9 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Alexandra

| Cristi109 a răspuns (pentru Public22):

Asta am spus si eu tongue

| Public22 a răspuns (pentru Cristi109):

Da, dar eu ma spus pe cel din 9 litere, tu ai spus mai multe nume care nu se incadra in specificatiile intrebarii, stii ce imi bag p--a, crezi ca stau acum sa-i fac jocul acestei fetite care n-are ce face si ne pune pe noi sa ne gandim la nume de fete din 9 litere. pentru ce ***? eu am raspuns doar ca sa ma mai multe raspunsuri. poti sa iei tu funda, asta daca o da fetita asta!

| Cristi109 a răspuns (pentru Public22):

Si trebuie sa injuri ca un prost pe un site?

| Public22 a răspuns (pentru Cristi109):

Mai bine iti vezi de treaba ta!

| ukukuku a răspuns:

Anastasia.

| Cristi109 a răspuns:

Alexandra, Ana-Maria, Andreea, Alexia, Andra, etc. Fundita?

| Alle23 a răspuns (pentru Cristi109):

Am zis din 9 litere big grin

| Cristi109 a răspuns (pentru Alle23):

Doar Alexndra e din 9 litere ca altele nu am gasit sper ca celelalte sa iti fie de foloswinking