| parazitu_8805 a întrebat:

Vreau si eu nume de rapperi romani care sunt cat de cat activi (fara Parazitii, Guess Who si Spike).

Răspuns Câştigător
| Anna98Anna a răspuns:

Buna! Mie imi place mult Vescan.

38 răspunsuri:
| costynel23 a răspuns:

Frate daca vrei sa asculti ceva calumea cauta C.I.A, Cedri2k, Arssura si Haarp cord astia sunt cei mai smecheri

| Kuji a răspuns:

Eu toata ziua ask hip hop rap...iti scriu mai multe sap alegi:parazitii,freakadadisk,ombladon,cheloo,cypress hill,deliric,chimie,zale,bitza,cumicu,dj twist,kazi,dragonu,samirai,nane,notorius big,wu tang clan,method man,red man,raku,pietonu,vescan,ganja,mariujuana,zelu,pacha man,grasu xxl,eminem, dr dre, snoop dogg, D 12, getto daci,spike,anonim,nimeni altu,doc,conflict,cedrik,sisu tudor,dmx,sthephen marley,bob marley,lil wayne,mark,eli,hilltop hoods,fort minor,colio, maximilian, arypa, pytic, 2 pac, busta rhymes... funda big grin

| rebekka11 a răspuns:

Nane e cel mai tare...RESPECT Nane

| Jager a răspuns:

B.U.G Mafia

| IuliaaMariaa a răspuns:

Cedry2k, Vescan, Doc, Derilic, Nane, Arssura, Nimeni altu`, Omu` Gnom, Carbon, Chimir, Dragonu,

| XkkOOjs a răspuns:

Nimeni Altu', Kazi Ploae, Afo, Doc, Deliric, Deceneu, Ezekiel, Alan & Kepa, Samurai & Junk, Parazitii, Mafia, El nino, Haarp Cord, Sisu Tudor.

| Alecse_Alexandra_1999 a răspuns:

1.Nane,2.Vescan,3.Raku.

| Nastase_Stefy_1997 a răspuns:

Buna! Eu as zice asa
-Ombladon, Sisu Tudor, Aforic, Dragonu Ak 47, Deliric 1, Vlad Dobrescu,Nimeni Altu,Spike,creTzu,Codu Penal,raku,Bitza,Doc,Carbon,Guess Who,Rappa,Byga,Phila, Bean, Vali Umbra, Rashid, Cedry2k,Pacha Man, Tataee, Cheloo, Caddy, Uzzi

Daca as face un top
1. Dragonu
2.Subsemnatu
3.Sisu
4.Ombladon
5.Cheloo
6.Flou Rege
7.C.T.C(Controlul tehnic de calitate)
8.Uzzi
9.creTzu
10.Byga