| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu o lista de rekturi si cum sa raspunzi la ele pentru a oesi din orice situatie jenanta.
FUNDA!

8 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Si cand ma gandesc ca ai spus ca ai intrat la Ovidius... Esti dovada vie ca notele nu au nici o relevanta.
Doamne ce copii... esti ca un plod de clasa 6-a, 7-a.

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

Hei, stii cum se zice, fiecare om destept are,, ceva" la cap

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Destept dar nu inteligent, esti genul ala de copil bun de luat la p%#@.

| anonim_4396 explică (pentru raMLesS):

La ce te referi?

| BlackRose03 a răspuns:

@raMLesS vai ce rau esti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine este sa vii cu dumele tale de acasă, și mai puțin google it.
Problema este ca, dacă faci un roast, sa fie original și sa semnifice ceva pentru persoana respectiva. Usor nesimțito-amuzant.

Bafta!

| Kerre a răspuns:

Cel mai bine este sa vii cu "renkt-urile" tale decat sa le copii de la cineva.

| Savas10 a răspuns:

Rekturile pe care tu le ceri, nu sunt pentru oricine. Sunt pentru persoane inteligente, care le inventeaza si le folosesc la nevoie, nu pentru smecherasi de duzina.