| ::*:*:*adelina:*:*:*:*:*: a întrebat:

Vreau si eu o parere...am stat cu un baiat si a murit si acum vreau sa stau cu un alt baiat care imi place enorm ce zicetiti fac bine sau rau astept raspunsurile voastre...

6 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

A murit, ce sa astepti?raised eyebrows. daca iti place combina'te

| Lora a răspuns:

:o :o :o D-zeu sa-l ierte! Dar ce vina ai tu in toata povestea asta? Doar n-ai fost casatorita cu el! Tu esti tanara, frumoasa viata merge mai departe doar n-o sa ramai pe veci singurica! Sunt femei vaduve care isi cauta un partener de viata d-apai tu! Bafta fetitz-o si mult succes! Te :*

| Crisu a răspuns:

Nu fii fraierawinking Combina'te cu el ptc. sunt sigura ca si baiatul respectiv ar face la fel.

| pengu a răspuns:

Buna,
pai, nu este nici o problema, mai ales daca ai trecut peste straight face, trebuie sa iti continui viata nu?

| byoana a răspuns:

Nu ai de ce sa crezi ca faci rau e chiar foarte bine ca ai trecut peste pirderea suferita si vrei sa iti continui viata.Pana la urma ai tot dreptul sa fi fericita.

| deNnisH`A>* a răspuns:

Bine... o murit, d`zeu sa-l ierte!
doar n`o sa ti doliu toata viata?!