| victorstefan37 a întrebat:

Vreau si eu o pisicuta femela pui rasa comuna...adica nu de rasa o pisicuta comuna si nu gasesc... funda pentru cel mai bun rasp unde pot gasi!

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Iti dau eu gratis!

Pisica mea este gravida si peste o satpamana-doua face iar 6 pui...

Daca nu gasesti iti sugerez sa cauti pe strada pentru ca sunt multi pisoiasi care nu au o soarta buna si care merita macar 1 din 10 ingrijiti. Ar fii mai bine sa adopti unul de acolo. Fii unul din cele 10% persoane care fac asta.

Bafta.

| soraluisatan a răspuns:

Iti dau eu, de unde esti?happy

| ignore a răspuns:

Cauta pe la blocuri, l containare ca acolo nasc de obicei. sau l tara sigur are bunica ta un vecin cu o pisica care tocmai a nascut niste puisori

| jojo_2491 a răspuns:

Iesi pe strada, imposibil sa nu gasesti.la fiecare colt sunt pisici abandonate.

| victorstefan37 explică:

AlykUrasteJb din bucuresti...u?

| pypaky a răspuns:

Buna
la mine in spatele blocului a nascut de curat o femela si are 4 puisori sunt jucaushy alearga dshy sunt foarte mumosi stau in :
mioveni, argesi, starada muntenia, bl m9, sc b