| CoSmYn94 a întrebat:

Vreau si eu o sugestie
ce sa imi cumpar?
un atv sau un nou pc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti bwa un pc nou ca nu stiu poate ai nevoie la tema de la biologie...sau istorie... sau poate nu stii un cuvant si in dictionar nu il ai, dai in dexwinking, daca te plikti, te joci pe calc, daca vrei sa vezi un film cu gagica poti sa te uiti pe calc daca pe televizor nu e nikiunu marfa, asa ca sper ca te-am ajutatwinking. Funda?!

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Eu votez pentru pc
astfel, iti pui mai putin viata in pericol, plus ca pe cel vechi il poti vinde si asa scoti alti bani.nu e mai rentabil?

| TSO7 a răspuns:

Depinde ce iti place sa faci si cati ani ai. Daca ai varsta legala pentru a conduce un atv, eu as alege atv-ul. Daca iti place sa te joci pe PC, cumpara un nou comp.
Totul consta in ceea ce iti place tie, nu ce ne place noua.

| Nechaty a răspuns:

Atv pc nu e buntongue

| Nechaty a răspuns:

App cu atv poti sa mori cu pc nulaughing