| Ana0Any a întrebat:

Vreau si eu provocari traznite pentru jocu adevar sau provocare cu care-l joc cu prietenii/colegii.Hay ca dau FUNDAwinking
P. S-fara saruturi ca ne-am plik.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Fluturemov a răspuns:

Sa scrie numerele de la 1 la 10 cu fundu` pe perete laughing (Bn...sa se prefaca ).
Sa imite diferite munci in gradina (sa scoata morcovi sau mai stiu eu ce.) p.s. o sa va amuzati la faza asta laughing
Sa danseze pe o melodie ciudata (o parodie).
Coloreaza-ti toata palma stanga cu marker negru.
Mergi la un vecin si roaga-l sa te lase sa folosesti baia lui pentru ca a ta s-a stricat. Daca te refuza insista si spune ca trebuie neaparat sa mergi la baie.
Canta un cantec.
Danseaza cu mopul sau cu o matura.
Saruta un obiect din camera foarte pasional (sarut frantuzesc)
Fa striptease pana in strada.
Deseneaza-ti cu ruj un iepuras pe fata. Nu te uita in oglinda si ramai asa pana la sfarsitul jocului.
Mananca un mar suspendat de un snur.(si cineva sa traga snurul si sa faca misto de pers respectiva.)
.Cam astea big grin

Funda? big grin

| dolly_2106 a răspuns:

Buna...ca danseze cu mopu sau cu alceva.

| AJUTORI a răspuns:

Sa spuna cel mai MARE secret.