| anonim_4396 a întrebat:

Vreau şi eu, replicile din RObotzi, ep 14. Vă rog mult. Dau fundă.

3 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Pai nu le gasesti pe youtube? ca eu le-am gasit candva...

| verypanda a răspuns:

Ce faci Foca?
Naa bine Mo uite
Yoooooooooos cu dietatitoarele!
Care zbieri in p**a lui Satana? Dati-as dobos pa chip!
Yoooooooooos cu dietatitoarele!
Ba behaitule ce dracu tot urli? Invelmia-s barzoiu cu mustata ta!
Sa traiesti serifule stelar! Am un mega bonuspremium la oferta de sezon senzational promotionala de primavara-vara-toamna-iarna!
Ambulantule! Noi nu cumparam nimc,asa ca hai dizolvarea ca supa la plic!
Stai asa! Tu vinzi ceva?
Nu megaprietene,nu vand nimic,dau aproape gratuit!
Da,du-te da-i la mica-ta!
Megaamice, nu ma ocup cu ace brice si carice, am ceva megaspecial numai pentru tine!
Da pentru mine?
Numai pentru tine!
Esti pregatit?
Ultragigahectasupep***u pregatit!
Iti prezint in exclusivitate si pentru ca meriti DIETATITORUL!
Pam pam pam! Si face ce?
Un fel de doua feluri.
Dietatitorul face de toate! Absolut tot ce vrei! Cu comanda vocala. Vrei o telina? Apesi butonul si spui da-mi o gulie si megasoc cartofu-i gata! Merge cu electronice cu textile cu de toate!
Pfoai! Bagati-ai p**a in spirt! Foca tu ai auzit?
Il poti face si ca cadou.Este mai megamasculn decat pestosterolul fiola.Ideal de ziua barbatului.
Foca,trebuie sa mi-l faci cadou, fami-l cadou, e cadoul meu de 5 mai! Nu fi o imputitiune de spermazau! Ia-mi-l! Ia-mi-l ca tu ai bani! Boierul dracu care esti! Hoa! Ca tu nu mi-l iei! Chitrosule!
Controleaza-te! Ma, vrajitorul din goz! Cat costa feilul ala?
Pt tine pret special 10 mii de marci maric mari. 200 negocialbil.
A meu a meu a meu a meu a meu a meu...Bun bun bun
Foca tu ti-ai cumparat dietatitor? Nu ti-ai cumparat!
Punct
A meu a meu a meu a meu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fraţilor, vreau ep 14 nu toate!