| babyangel a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum se face schimb de liste de mess..cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Intra pe fereastra persoanei caruia vrei sa-i trimiti, du-te la Actions si apasa pe Send my messenger list si cred ca de acolo te descurci.

10 răspunsuri:
| dulc3'maria a răspuns:

Dai sus la Actions si de acolo la Send My Messenger List alegi cui vrei sa trimiti lista alegi ce contacte trimiti si gata love struck

| ghitza a răspuns:

Pai... dai Ctrl-Shift-M, apoi alegi cui vrei sa ii trimiti lista, apoi dai next, alegi pe cine vrei sa trimiti sau dau select all si finish

Sau dai Actions apoi Send My Messenger List si alegi cui sa ii trimiti lista, dai next, apoi alegi pe cine din lista vrei sa trimiti sau dai select all si Finish

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai ctrl+shift+m

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://microcasti.webs.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati pe ID: marianpop2010 va astept la povesti :pwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actions si apasa pe Send my messenger list

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... dai Ctrl-Shift-M, apoi alegi cui vrei sa ii trimiti lista, apoi dai next, alegi pe cine vrei sa trimiti sau dau select all si finish

| seby98 a răspuns:

Invatatima si pe mine idul meu e seby_se

| seby98 a răspuns:

Cine vrea sa ma invetze si pe mine va rogg idul meu : seby_se