| ๓itนpitน a întrebat:

Vreau si eu sa strang niste bani sa imi cumpar un telefon, cum pot face niste bani daca am doar 15 ani si voi incepe liceul? Vreau ceva de scurta durata, cat sa fac banii care imi trebuie(cam 3 mil)

4 răspunsuri:
| Ded a răspuns:

Ai putea sa cauti promotii, cu pliante :*

| chelie91ptm a răspuns:

Sex

| Pukka99 a răspuns:

In primul rand vei avea nevoie de bani pentru liceu, ar trebui sa strangi destul de mult ca sa ai si pentru liceu dar si petru telefon depide de ce telefon. Mult succes!

| Herm a răspuns:

Deci chelie esti un nesimtit. Incepe prin a plimba cainii, a fi babysister, ajuta vecinii, mai stiu eu?