| Liquor a întrebat:

Vreau si eu sa vad un videoclip pe youtube dar este privat. dar de fapt. vreau sa ascult doar melodia

http://www.youtube.com/watch?v=s6eE3v-Khp4&feature=relat ed

ajutor

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Pai daca vrei doar melodia din el atuncea spune-mi cum se numeste melodia, odata ce ai intrat pe video inseamna ca sti ce melodie cautai?

| Liquor explică (pentru MaeRi):

Nu avea numele melodiei, scria "cool cars". atat. daca ii stiam numele, crezi ca nu o cautam?

| MaeRi a răspuns (pentru Liquor):

Ahh.okey...nu ma gandeam ca nu gasesti acea melodie pe youtube, decat in videoul respectiv tongue

Răspuns utilizator avertizat