| Gabriela889 a întrebat:

Vreau și eu sfaturi despre cum să mă închid în mine, va rog. Nu vreau răspunsuri de genul "Nu o face"; etc.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ar fi gresit daca as fi de acord cu tine. Deci nu o face, ca nu te ajuta cu nimic. Dimpotriva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi de ce îți dorești asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e indicat să faci acest lucru, e de preferat să te deschizi, să-ți exprimi emoțiile, deoarece în felul acesta te descarci și te eliberezi de acele emoții care de cele mai multe ori sunt negative și dăunătoare, atât fizicului cât și psihicului.
Dacă te închizi în tine poți acumula multe emoții la un moment dat și să răbufnești dintr-o dată poate în momentul nepotrivit, în locul nepotrivit și de față cu persoanele nepotrivite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că deja ai făcut-o.

| Alesia1234 a răspuns:

De ce ai vrea sa o faci? Ca sa nu fi ranita de ceilalti sau de ce?