| adreeaaa a întrebat:

vreau si eu statusuri amuzante rau... fundita

Răspuns Câştigător
| Amalia a răspuns:

1. Mi-am aprins becu sa sting lumina…

2. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are…

3. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
4. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…

5. *** dus… da si pe tine daca vrei…

Le stiu pe toate...da-s maritate

La film pe Radio21

La multi ani celor cu nume de buruieni

mare e gardina lui Dumnezeu cu portile deschise si prostii sar gardu...

Signing In...

Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult.Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult

Fara BUZZ ca-mi deranjezi neuronii... Nu deranja daca te simti cu musca pe caciula

Sunt singur si sunt sigur ca si tu esi sigura ca nu mai vrei sa fii singura

Nu doare ca nu te voi mai vedea...doare ca nu voi mai simti; nu doare ce a fost, ci ce va fi... fara tine

Barbatii sunt ca jocul de carti. Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei

Un barbat intelept nu isi contrazice nevasta. El asteapta pina o face ea singura.

Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau

de profesie gigolo - caut loc de munca

Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i"

DND! Mă cert cu pixul

Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti

DND! Că sunt ocupat cu mă-ta

Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.

Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare

La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…

Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…

DND! Vorbesc cu Elodia

Opriţi planeta!…Vreau să cobor!

În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!

Dragă eşti de milioane…ia 50.000 şi du-te …

Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii …. altora!

Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea!

Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas!

Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X

Dacă nu eşti fată… 90-60-90 şi disponibilă să facem sex din plăcere nu te deranja să mă deranjezi

Zi şi noapte te visez, să ştii că te iubesc, ba chiar te doresc, ho mă că glumesc

Vând prezervative, folosite pe prietena ta
ac cinste, plăteşte vecinul!

Mă joc cu o grenadă…psst… mi-a căzut cuiul pe jos…

Pauzele lungi şi dese… cheia marilor succese!

Noaptea am coşmaruri pentru că dorm cu tine în pat!

Du-te lent şi vino tare, pentru mine n-ai valoare!

Mă tot uit la prezentări de modă dar niciodată nu văd pe stradă aşa ceva…

Mi-am luat oglindă să îmi văd avatarul…

Nicăieri nu-i ca acasă dar mai bine-i la HOTEL!

Mersul la biserică nu te face credincios, aşa cum statul într-un garaj nu te face maşină…

Foaie verde magheran/M-a făcut mama spartan!

Ma uit la luna… te vad pe tine…. ma uit la soare…. te vad pe tine…. ma uit in departare…. te vad pe tine…. DA` da-te dracu din fata mea odata!

pe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi, 2008 a murit de foame!

Foaie verde de bihor nu da mass ca ai ignore!

Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii celor din jurul tau…

Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit… Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul… Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina… Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!

Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere!

Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara! Nu-l inteleg ce ghinion are…

6 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Fac cinste plateste vecinu! "
Ma joc cu o grenada…psst… mi-a cazut cuiul pe jos… "
Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "
Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "
Du-te lent si vino... http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| Anaalex520 a răspuns:

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta,vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

Imi place vrajeala ta.dar sa nu intelegi gresit. daca ti-am zambit nu inseamna ca m-ai prostit."

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA,ieri poate imi pasa.

Te uiti la ea,dar ma vezi pe mine o atingi pe ea, dar ma simti pe mine ma vrei pe mine, dar te multumesti cu ea niciuna ca mine, 1000 ca ea!

Elegant, dar ce e dincolo de fata asta, stiu doar cei pe care i'am facut sa planga'n viata asta.

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici https://ostatusuri.blogspot.ro/statusuri-online.html
Sunt forte bune, mie mi-au placut
Sper sa te ajute!

| mrrr a răspuns:

Ha ha ha! eu ma distrez

| Mafyotul_Andrey_1998 a răspuns:

Uni oameni sunt precum gandacii.Nu mi-e frica de ei dar mie SCARBA :v