| ღβ3b3LuSa a întrebat:

Vreau si eu statusuri cool! Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Shuellen a răspuns:

♥. Frumusetea este o stare de moment si se reflecta in ochii unei persoane!

♥. Nu mai sta pe ganduri, Stau ca pe ace, Stiu foarte bine Ca sunt fata care-ti placelaughing

Nu-mi place ce-i permis.imi place ce-i interzis.asta-i stilul meu de viata. ei in spate eu in fata`!

Tu Si tot clubul vostru de Inecate Avem o Vorba Sa va spunem : ARATATI PERFECT DIN SPATE laughing

Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami

Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, •
Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

°Ma invidiezi? Ai de ce °Ma barfesti? N'ai decat °Regreti ca m'ai cunoscut? M'i se rupe °Indrasneata? Daca tu esti pampalau °Incapatanata? Pana peste masura °Nemultumita? Intotdeauna °te-am insultat? Foarte bine, meritai°Ai zis ce`ai vrut? O sa ascultzi si ce nu vrei°Modesta? In anumite cazuri °Ca sa te multumesc? N`o sa ma schimb °ti-am mai zis ca te iubesc? Am fost sincera °Rea? Cu cine merita °Sincera? Da, oricat de dur ar fi adevarul °Bunul meu simt? Depinde de al tau °Urata? Nici macar la prima ora diminetii °Geloasa? Da, chiar daca nu'mi dai motive °Indragostita? In fiecare zi de altu` °Copilaroasa? Da, pentru ca asa vreau °Originala? Mereu(spre deosebire de tine care esti doar un xerox) °Devotata? Pentru ca stiu sa'mi mentin prietenii °Copiata? De fiecare data °Tupeista? Pentru ca trebuie` sa fiu mereu peste tine °Vrei sa`mi devii prieten? °Demonstreaza`mi ca meritzi °Indiferenta? Daca nu ma interesezi °Te urasc? mi-ai dat motive Falsa? Doar cu unii Parsiva? Datorita unora dintre voi °Un sfat? Nu asculta de sfaturile nimanui.

Lasa sa curga, sticla sa planga.Arunca zaru! Decat sa Dormim Pe Noi, Mai bine Spargem paharu

Decat sa Le dau satisfactie celor ce vor sa Ma vada cazand. Mai bine Ma Daram singura. Si'o sa Cad razand

In seara asta vreau sa ies cu fetelehappy Am sa ma distrez \dancing si nu ma intreba de ce Nu raspund cand ma suni si iti dau doar ocupathappy Nu ai observat ca de tine m-am cam saturat?"

`Ador un lucru maxim pe lumea asta.laughingCe arunc eu la cos, sa ia alta de bun!

Nu arunca nici o vorba in vant, traieste intens fiecare cuvant

Sunt genu de persoana careia ii place sa creada ca nu a pierdut nimic.sau a pierdut ceea ce nu i-a trebuit. fara regrete fara.>resentimente