| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri coolhappy
Dau fundita pentru cele mai coolbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| omuletz a răspuns:

1. In Caz de Al III-lea Razboi Mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice!
2. Opriti planeta! vreau sa cobor.
3. Ca voi gasesc si in RECYCLE BIN dar ca mine nu gasiti nici pe GOOGLE!
4.Azi m-am dus si eu la biserica. Cand ma uit la cucoana de langa mine.isi aprindea tigara. Doamne! sa scap berea din mana nu alta
5.iubesc.plang.sufar. pentru ce?
6.Ma uit la luna, te vad pe tine, ma uit la soare, te vad pe tine, ma uit in departare, te vad pe tine. DA` da-te dracu din fata mea odata!
7.Pe usa scria "femei", si cand am intrat erau numai WC-uri? sad

SPER SA ITI PLACA! :*

10 răspunsuri:
| Chu a răspuns:

~D~N~D H2i s1ct1r ca R3vin Caut2 un imbecil Al2 sigur mi-e V3c1n 0 s2 t3 c2ut cand r3v1n

| ĐǿŁŁY a răspuns:

starTelefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost
Nu ma joc cu doar un pic, eu vreau totul sau nimic.
orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste, dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc
Lumea asta te distruge, Te induce in eroare, Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!

La poarte sufletului meu nu mai incearca numeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata!
Si ce usor e sa zambesti cand ai incredere in ceea ce esti!
• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •"
De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

| • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"

• Din cauza ta sunt fericita!love struck

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •

• Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine! • Tu imi dai incredere in mine! •

•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • love struck

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

"• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

"• N`ai sa poti pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •"

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta •

• Si cautai • CAutai • Te uitai in stanga • In dreapta • El nu era • Lacrimile nu se opreau • Dar acum? • De ce te prefaci ca nu-l mai placi? • Cand fardul ti s`a uscat pe obraz? •

• mi-as dori sa mai fiu fetita mica • Pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante •

• Nu incerca sa fii a lor • Sunt multi care nu stiu ce vor • J` tine mereu deschisa o ureche • Sunt niste secrete • Doar intre fete love struck

• Model de femeie care caute scanteie • Il parasesti pe fraier • Asta`i cea mai buna cheie •"

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartitlove struck

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Si poti sa`mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

• mi-ai dat Doamne tot ce`i mai frumos nu se putealove struck • mi-ai dat speranta s`o traiesc si`o traiesc prin ealove struck

• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

• Facem tot ce stim si nu ne oprimlove struck • Traim viata din plinlove struck • Facem ce stimlove struck

• Nu visam mashini luxoase • Nici castele din povesti • Trezeste`te baiete • Q astea nu ne cuceresti! •"

| Ali55 a răspuns:

Inainte sa ma deranjezi, spune rugaciunea!

10% te vreau, 20% ma gandesc la tine, 30% imi amintesc de tine, 40% te respect, 50% imi lipsesti, 60% am nevoie de tine, 70% te plac, 80% ma innebunesti, 90% te ador, 100% fac misto!

Crezi in dragoste la prima vedere? sau trebuie sa mai trec o data?

Caut un ginere pentru tata!

Colo sus in cimitir, stau mormintele in sir.,. Daca faci misto de mine, fac un loc si pentru TINE!

Ce-i de greu la batrinete cind esti prost in tinerete.

Tanar, chipes, cu bani multi, masina scumpa caut status.

Prea multi prosti pentru o tara asa de mica.

VIaTA II SKURTA DAK NU O POTI FACE LUNGA FA-O LATA!

Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare!

Haha, si eu care credeam ca ai ceva mai bun de facut decat sa-mi citesti statusul...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atentie: status cool!
Status cool la orizont!
Nu te mai uita la statusul meu cool!
Nu-i asa ca statusul meu e cool?
Statusul meu e la fel de cool ca mine!
Imi plac statusurile cool, prin urmare, statusul meu e cool!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda

| alexalexandra55 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| คℓεxą a răspuns:

1.Sunt noptzi intregi in care nu am somn sh zile`n care m topesc d dor mi`e dor d tine sh iubirea tha nu my pot rezista inima mea te vrea!
2. Du-te tare vino lent pentru mine n-ai talent, vino lent si du-te tare pentru mine n-ai valoare
3. Daca m`ai intreba dac`as my putea s t my iubesc cum t iubeam candva s stii c`as sp "DA" din toata inima
4. estitrandafirul intre flori dar ai sh spini intzepatori cat d tarziu am intzeles ca am greshit cand te-am ales
5.Am thalenth sh mare stil fata, spate sh profil
6. cea my grea lovitura in sufletul meo, este s m simt in plus acolo unde altadata eram totul!
7. Hi ramai cu mine sau ramai cu bine poate asa-i mai bine daca nu`ti convine nimeni nu t tine poti s faci c vrei d maine. fundahee hee?

| CrystalAngel a răspuns:

DND Dau gaina cu ruj;
Dnd inot in lighean
DnD indrept banane
Ma bronzez in beci la soare
Foaie verde solzi de peste uite prostu' cum citeste
Dorm ca un ingeras nu ma deranja ca te ia dracu
etc.

| claudytza_9016 a răspuns:

Dragutza cat sa te fac sa te uiti de doua ori, [DulcE] suficient de mult, putin [Nebuna] dar nici Salbatica, genul de fata care te face sa [Zambesti][tongue]

Ma r3sPeCt!,t3 r3sPeCt ma i3i Cu vRaJeAlA, Te! aU cU vRaJeAlA.Ma AtAc!, ma aPaR.Ma uRaSt!, NuH t3 uRaSc.D3 c3? p3nTrU cA c3eA c3 p3 t! n3 t3 cArAcTeRiZeAzA p3 m! n1 nu ma d3f! n3sTe

? Cu indiferenta ta` M`ai facut mai tare` Acum nu`ti convine` Dar incet, incet` Calc pe urmele tale` Si abia acum vezi si tu` K indiferenta doare!

[ Sa fiuu` sincera? Visam la tine! Chiar daca` aveam ft multa lume`n juruu` meuu` m` simtseam atat d` singura, pentru ca nu` erai cu mine happy

Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme` iti`spun stai linistit ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne` orice`semn se vindeca`dupa o vreme

`[Tot ce`am vazut]`[tot ce`am facut]`[tot ce`am simtit]`[a fost pentru ca te-am iubit]

Sa iubesti inseamna sa ii dai cuiva o shansa sa te distruga si sa ai incredere ca nu o va face

| BabyDoll_7438 a răspuns:

CeI care ma critica si Ma invidiaza Vor doar sa ma schimbe Pentru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata

Esti intr-o camera cu 1 leu, 1 crocodil si 1 manelist, ai 1 pistol si 2 gloante... C faci? big grin... Tragi in manelist d 2 oribig grin

Colo sus in cimitir
Joca noaptea morti in sir
Daca ai ceva cu mine
Am un loc si pentr tine

In gradina casei mele satu cu capul aplecat. si gandindu-ma la tine mi-a cazut o tigla’n cap

Stiu cand sa rad, cand sa fiu suparata, cand ochii tai sa fiu… cea mai importanta fata.

Ingeras din cer picat, ochii tai m-au fermecat, dintr-o singura privire, s-a ivit a mea iubire!

O camila poate sa munceasaca o zi intreaga fara sea bea, eu pot sa beau o zi intreaga fara sa muncesc.