| IntodeaunaPunPariuCuViata a întrebat:

Vreau si eu statusuri frumoase despre viata, prietenie, etc.Cine stie?
Dau FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| Criiiiiiiis a răspuns:

Mi`e dor da` privireaa thaa! Q toate ca imi era cam friqa da` eaa! `.; x. Te iubesqqq!; x. #

Iti arat un zambet fals si te intreb. Ma lasi sa te OmOr?; x. #

Te adOr, te adOr, te adOr!; x. A cazut dinn cerr O steaa cu numele taww pa` eaa!; x

Gata mi-am revenith!; x. Sunt la fel ca la inceputh!;*. Daca vrei te vei intOarce;-j. Daca nu salut >winking.

Crezi ca mai sunt fata care eram acum cateva luni?;>. Never;-j. Am invatsat ca nu merita sa plang pentru nimeni!;-h. #

Si daQa sunt o copila.ce? Si daQa ma enevez repede.ce? Si daQa vb mult si prost.ce? Si daQa te iubesQ.ce? Oricum Tu nu vei intselege!

Orice s-ar intampla el pe mine m iubeste eu sunt fetita lui si fara mine innebuneste Stiu e o aventura goala la el in inima doar eu sunt campioana

Nu ma supar,din contra, sunt fericita... daca eram un nimeni, nu eram barfita!

Sunt aici sa te amagesc cu prezentza...si sa te ignor cu indiferenta.

Prietenia dintre noii sa nu lashii sa piara.A fost un vis placut.Un vis placut din scoala. `

S`ar putea sa uiti cu cine ai ras...dar nu vei putea sa-ti uiti prietena cu care ai plans...

Ma oMori cu. zile. Iti batsi joOkk de mine.` Ji orice mi.ai faCe. Toth d tine.mi pLashe

Acel copil banal`.`. intodeauna` cu ceva speciial!

BinE! Haidee spune ce s`a �nt�mplatt a? a de repede de mine ai uitat! `

? i c�nd m? g�ndescc la tott ce spuneaii... imi vine s? te arunc pe geam! rolling on the floor`love struck `

Tu m? critici? i eu imi tr? iesqq viata. cine are de pierdut? smug

Te sparg!;>. Esti scrum! Dc?;>. Asa vreau eu!; x`

Baby it`s time to take my farewell, I kill you! ` #

�mi amintesc si acum prima zi de scoala. am vazut unu` care m`a bagat in boala. �mi placea z�mbetul lui. ziceam ca e frumos. p�na c�nd am realizat ca e un mare prost laughing)`. `

? F? r? texte, scenarii,? i vorbe aiurea spuse, deocamdat? nu o s? �mi mai? in g�ndurile ascunse! happy

Am fost in viata iubita. Si dupa aia pacalita.

Iti place ca e senzuala, Iti place ca e naturala da in primul rand iti place ca e realaa!; x`

? Vise duse, zile de mult timp scurse, nu regret faptele? i vremurile deja apuse.

Poarta`te frumos cu ea`. E prea mik si nu stie ce` vrea. Spune`i `Da` cand ea spune `Nu`. cand zambeste. Zambeste`i si tu. cand greseste nu o certa. Ptr ca`i mik si ea si nu stie ce` vreaaa.

Daca` iti pasa de mine vreun pic`. Nu` ma`ntreba nimic.Lasa`ma acum`. Nu`ti face griji!

Asta`s eu. N`am ce sa-ti fac. Am vazut ce fete`ti plac. Nu`ti da ochii peste cap. N-o sa fiu cum ai visat;]

.E greu sa recuperezi ce ai pierdut`. iar.cica`ai tzinut la Mine`. Asta nimeni n`a Vazut `

? Nu o phot uita'.estee' amintirea tha'.o pastreaza' inima'!?

Oare daca eram indiferenta.rolhu se schimba si ew deveneam absenthaMoMenthan uh esti singwrw absenth. Fara swfleth, doar cu truphu uh ai fost prezenth

Ma`nveti cum sa plang.m`a inveti cum sa rad`ma`nveti cum sa ma bucur de ceea ce sntma`n veti cum sa zbor cand si stelele dormm

Nici tu fara mine, nici eu fara tine daa. Mereu amandoi ne stie toata lumea.

?`multi te priiivesc``putiiiniii pot sa te atiiinga``multi ar vrea``ca flacara diiin tiiine sa se stiiinga``?

Mesaj adaugat ulterior:
? Zambetu`ala fermecator``si seducator``vreau sa-l vad tot tiiimpul``?

`:-x`Nu o sa te eliberez niciodata``o sa fii mereu o parte din mine`:-x`

#� Si poti sa`mi iei ce vreei � Cand am langa mine toti prietenii mei �

#Kt poti s�astepti, si pentru ce? Kt voi ierta doar din dragoste!? Qm vrei sa ai, cand nu iti doresti?! Qm poti sa ceri dk u nu iubesti?!?!?!