| AmySiAtat a întrebat:

Vreau si eu statusuri gen:Şi mă gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis ..Sau..N`am iubit pe nimeni cu atâta dor... Şi de-a fost ceva... a fost trecător. >8- Deastea de iubire dar mai sensibile. Dau Funitza love struck

1 răspuns:
| AndreeaLoveer a răspuns:

[63] Spune-mi mie ce problema ai ca te-nteleg Si eu am trecut prin multe, poate reusesc sa leg, O intamplare de alta si sa realizez ca noi, am fost de fapt facuti ca sa traim amandoi.
[64] E hotarat sa te iubeasca, iubeste-l si tu, cand te invita in oras alti golani spune-le `nu!`.
[65] dragostea invinge-ntotdeauna ca in filme, chiar dac-o sa-ntalnim si greutati, va fi bine. love struck
[66] Am trecut peste tot... din mine am rupt
Nu mai am motive pentru tine sa lupt!

[1o1] Tu mi-ai dat aripi, m`ai indemnat sa zbor spre cer. Da nu mi-ai spus ca sunt de ceara Si se vor topii lejer

[1o2] Tot ce-a fost, ce trebuia sa fie, toate s-au schimbat, Da-mi un motiv sa ma mai zbat, invata-ma sa fiu soldat.

[1o3] mi-ai deschis noi orizonturi.Nu pot să cred că aş lupta pe mai multe fronturi. love struck

[1o4] Va trece timpul, ai să uiţi durerea provocată, Şi-atunci... vom fi doar noi doi, nimic nu va conta.Nici ce am fost, nici ce-am facut, nimic, doar dragostea.love struck

[105] De ce crezi că dac-ar fi ceva te-aş iubi mai puţin?

[106] Citesc în ochii tăi caprui fericire şi iubire.Nu te gândi nici un moment că îmi stă gândul la despărţire love struck.

[107] Chiar dacă eu nu-ţi dau de înţeles cât de mult ţin la tine, parcă secundele sunt ore când nu eşti lângă mine.

[108] invata sa crezi in minciuni doar cand altii asta vad in tine.

[109] Am ajuns sa te visez si atunci cand nu dorm. Dimineata, vocea ta ma trezeste din somn love struck.