| angelica02 a întrebat:

Vreau si eu statusuri interesante si noi nu dupa net! mersi

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar de unde sa fie daca nu DUPA net? Poate INAINTE de net?

| T0T a răspuns:

Deci dacă spui că nu de pe net atunci înseamnă că trebuie să ne gândim noi la ele, să le inventăm, deci de ce ar mai trebui să specifici că trebuie noi?

| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *