| SandraLidia95 a întrebat:

Vreau si eu statusuri multe multe destul de triste dar nici prea triste laughing! Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| Miissss a răspuns:

Pentru a putea fi fericit trebuie să te obisnuiesti cu faptul că fericirea tine foarte putin.

Într-un timp aşa de scurt tu ai uitat când ea te făcea cel mai fericit băiat happy

Absenţa ta e aşa apăsătoare. Am încercat în multe feluri să te uit. Şi ce crezi? Nu am reuşit. Fiecare pas pe care îl fac, oriunde merg.îmi amintesc de tine. Şi sufăr. M.am întrebat mereu ' de ce eu?!' că ţie nu.ţi pasă deloc de mine.

Nu-mi spune mie că suferi şi că treci printr-o pasă tristă.
Dacă-ţi plânge inima după mine, înghite o batistă.

Am un zambet fals. pe care toata lumea`l crede. doar ca sa-i arat prostului ce pierde`!

Nu fa din cineva o prioritate, cand tu pentru el esti doar o optiunehappy

Apar interesele şi nu-mi pasă pe cine calc în picioare, atâta timp cât pe mine nu mă afectează şi nu mă mai doare!

Si sper că ai înteles că nu te voi ierta! Poate tu ai uitat, dar eu îmi amintesc că m-ai rănit cândva.

Şi ce? Crezi că dacă nu mai suntem împreună o să mă omor? Nu, baby. Vreau să îţi vezi prinţesa cu un prinţ încântător.♥

El e romantic, câteodată ironic, nebunatic, simpatic, dulce, glumet, supărăcios, copilăros, el e... e PERFECT pentru mine!♥

Mă trezesc de dimineată, prima grijă eşti tu. Tu eşti băiatul care niciodata nu spune, NU! ♥

Nu te poţi abţine şi nu îl poţi uita, îl iertai mereu chiar dacă îţi greşea.

Urăsc când cineva mă întreabă dacă sunt suparată, şi el este de fapt problema!

Nici sticlele de alcool, nici fumurile, nici alte femei, nu te vor face să uiţi ce a fost între tine şi ochii mei.

Fetele ca noi au puterea să obţină totul! Fericirea să curgă, fraierii să plângă!

Un singur lucru bun am învăţat de la tine. Să-i dau dracu pe toţi, dacă mie mi-e mai bine!

Stiu nu sunt perfecta! Am o gramada de defecte. Dar n-am obligat pe nimeni sa ma acceptewinking

Una din cele mai mari greseli a unei fete... este ca intotdeauna se indragosteste de baiatul nepotrivit

Cand iti va fi dor de mine. aminteste`ti un singur lucru...m'ai lasat sa plec!

Si uite-te ca dupa 4 luni suntem impreuna de mana, cand altii nu ne dadeau nici macar o saptamana. :]

Ploua, privesc. nimic n-are sens. Vreau sa zâmbesc. pe bune, îmi lipsesti :]

Imi promiteai atatea, imi jurai ca va fi bine. unde esti acum? Chiar am nevoie de tine. sad

Plâng si acum cu ursuletu-n mâna, m-ai lasat pentru prietena mea cea mai buna. sigh

Si-a dat seama ce-a pierdut, ca avuse o comoara :
" Am venit sa-mi cer iertare, n-am crezut ca o sa doara. "!

Cred că sentimentele de vara trecută revin.
Cred că o să mă întorc la băiatul ce m-a făcut să storc oceane de lacrimi din ochii mei. Când toţi spuneau "lasă-l, tot el o să se întoarcă", nu credeam. Şi uite-l că s-a întors, în mijlocul verii, şi deşi nu ar trebui să-l iert, o voi face.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Statusuri,la Dragoste si sex?