| nimenidenicaieri55 a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru zdrentele care vor sa fure iubitsii happy. fara sitewinking. dau funddaaa pentru cele mai multe si frumoase. kiss

5 răspunsuri:
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Esti penibila!

Răspuns utilizator avertizat
| NoRestForTheWicked a răspuns:

Eu sunt varza si tu esti penibila happy
Asta e!
Sper sa-ti raspunda cineva la intrebare sa zica "zdrentele" respective
-Vai tu! Ce status de furat citez "iubitsii" ti-ai tras!
Murim toate de ciuda!
Si tie o sa-ti creasca inima ca le-ai "dovedit" cu toate ca esti distrusa... cel mai probabil te-a parasit gagiu' ca sa nu zic ti-a traso si te-a lasat sportiva big grin ( cum fac toti cu una ca tine, fara suparare)
Infine big grin Mult noroc si zile faine!

Răspuns utilizator avertizat
| NoRestForTheWicked a răspuns (pentru nimenidenicaieri55):

Asta-i avantajul internetului ca poti fi cine vrei tu!
Cu privire la prostie uite-te si tu ce intrebi + ca esti incoerenta + ca nu stii scrie!
Du-te la scoala ca esti si proasta si penibila si "pitzi"!
Si nu veni la mine cu faze gen Oana Zavoranu surescitata sexual ca nu dovedesti nimic decat ca esti cum spuneam mai sus!
Toate cele bune!winking