| onedirectioninfection a întrebat:

Vreau si eu un titlu pentru o poveste de pus pe fb la o pagina pentru fete.si daca imi dati titlu sa imi dati si o idee

Răspuns Câştigător
| Biib133 a răspuns:

Hm. ce zici de : „În casă cu dușmanul"?!

Idee : Ana Banana [ ăsta-i un nume pus la mișto ] e în același liceu cu Nelu Purcelu` [ alt nume pus la mișto ], dar ei chiar nu se suportă. Nu se suportă DELOC. Ana stă cu tatăl ei, care e divorțat de ceva mai mult timp. Nenea tata lu` Ana, vrea să se însoare ca să nu rămână singur. Și de cine se îndrăgostește?! De mama lui Nelu Purcelul, care e văduvă. Și ei se îndrăgostesc și tralala, fac nuntă și se mută împreună cu tot cu cei doi copii. Și Nelu îi face viața un calvar Bananei și așa mai departe. Cred că poți să o faci tu de aici. happy

De curiozitate, care e pagina unde vrei să o faci?!

3 răspunsuri:
| Inovssakura a răspuns:

Pentru fete? ..hmm..nush...''prima zi'' laughing)))))))))))))))) si zi ce ai crezut ca e prima oara laughing)winking funda?laughing

| magdaliciii a răspuns:

Buna.ce-ai zice de girl's world?