| costin14 a întrebat:

Vreau si eu un cont de darkorbit sau ajut sa cresca sa faca uridium plizzz daca puteti un lv mai mare

3 răspunsuri:
| toica2 a răspuns:

Trimite doar: BP 7645536

la numărul: 25000, dai sms de 4/5 ori e moca stai linistit in orice retea dar trebuie sa dai ca sa le confirmi lor ca nu esti BOT de la google etc, si iti da un cont pe america globala, nu ti-l da full logic iti da doar Vengance cu 5 lf2 si 2 lf3, motoare si scuturi pe credite si lvl 8

| VladutGeo a răspuns:

Costin14 da add la d george_vlad_yo si vb acolo.

| costin14 explică (pentru VladutGeo):

Cumpar cont dark orbit ful elite ofer antre 20 si 30 euro dati add ultras_vol rog seriozitate