| oareux a întrebat:

Vreau si eu un monolog trist, sadic, cu tente de crima, nebunie etc...pentru o fetita. vreau sa para sadica. Fantoma. Da un monolg cui o fetita fantoma ar fi perfect sau orice alt monolog. Puteti sa imi dati?big grin

1 răspuns:
| Cosman a răspuns:

Si asa, in prezent, existenta este trista, sadica, cu tendinta spre crima si nebunie.Eu zic sa cauti, pentru o fetita, un monolog care sa exprime bandetea, iubirea, toleranta, bucuria de a trai...
Viziteaza: www.tineri-fericiti.ro