| Ioana :x a întrebat:

Vreau si eu un program sa fac colaje cu melodii adica sa unesc melodiile dar si sa tai parti din ele dau fundita va rog frumos :* si cum se foloseste daca se poate big grin

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Mp3direct cut :D
http://www.softpedia.com/......tCut.shtml

4 răspunsuri:
| Sile_6892 a răspuns:

Buna... eu ma ocup sa fac colaje cu poze si muzica la fetele din lista mea... daca vrei sa u invat intra pe id manta_sile

| NoNameBitch a răspuns:

Hey am luat si eu programul de mai jos dar nu stiu cum se lipesc melodiile...): imi spuneti si mie va rog frumos!sad

| NoNameBitch a răspuns:

Adica programul de mai sus*

| NoNameBitch a răspuns:

Am vrut sa zic programul de mai sus:*