| ~< super girl >~ a întrebat:

Buna`happy imi poate spune si mie cineva un program bun de facut colaje de melodii sau cine se pricepe add me: aalexyselen.Multumesc frumos!:X:*

2 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Eu nu folosesc nici un program special pentru asa, folosesc pur si simplu "Windows Movie Maker", un programel ce ti-l da windowsul.
Sper ca te poti descurca :-)

| atn93 a răspuns:

Foloseam mai demult mixmeister pro, programe bune de colaje mai sunt Adobe audition, CoolEdit pro, eu foloseam si virtual dj care avea sectiune de recording. prin intermediul internetului este greu de explicat fiecare pas pentru editare sau colaj.