| Denyisssa a întrebat:

Stie cineva/are cineva un program de taiat melodii si facut colaje din melodii sau clipuri? Si daca da imi poate face si mie si sa mi-o trimita...ii dau date, adica melodiile, timpul etc.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei isi dau un program, til si instalez eu pe pc, da-mi measj sa vb

| Denyisssa explică (pentru RAY):

Dar eu nu vreau program....am si eu programele dar faza e ca nu ma descurc cu ele si sa mi-l faci tu(colajul cu mel. taiate) si eu iti zic unde sa le tai si care sa le tai si dupa sa mi le trimiti pe mail...