| ledzepp a întrebat:

Vreau si eu un site de unde pot downloada melodiile de pe youtube.Cine ma poate ajuta big grin?

9 răspunsuri:
| ღAncaღ a răspuns:

Mp3rocket! il am si eu si te asigur! 100% ca merge bine si ti le downloadeaza toate de pe youtube! http://mp3-rocket.en.softonic.com/ :D Bafta!

| Ded a răspuns:

Http://www.vidtomp3.com/
pui linkul aici :*
fundita?

| pufulete_5719 a răspuns:

Eu tot timpul le downoaldez de pe FILESHARE

| AnonymousQ666 a răspuns:

Eu am un program video helper big grin asta folosesc! e doar pentru mozzila ...cred! daca vrei...scrie pe google-igoogle video halper, iti apare acolo sh il descarci eu am aflat dupa un site cu un video-tutorial si merge am destule melodii! happy

| Дηdu a răspuns:

E o metoda foarte simpla :D

Iei un video de pe youtube adica doar ( linkul de sus de acolo )

Hai sa explic mai bine.

1) Luam linkul asta ( http://www.youtube.com/watch?v=GF2LmGVIe2E )
2) Pui linkul acesta pe www.vidtomp3.com acolo jos.
3) Apesi pe High Quality
4) Apesi pe butonul Download MP3
5) Apesi Din nou pe butonul Download MP3

Felicitari! Tocmai ai downloadat o melodie de pe youtube.
Asta era pentru MELODII! Pentru altii.
Referitor la problema ta.
Te duci pe www.google.ro si cauti DownloadHelper, il instalezi si dupa o sa se reporneasca firefox sau ce folostesti tu.
In stanga acolo sus unde ai taskbarul cu toate alea. ( unde ai butonul back ) adica in STANGA LINKULUI DE YOUTUBE! vei avea 3 bilute care se vor invarti.
Apesi pe sagetuta aia care se invarte acolo langa el ( in dreapta lui adica langa LINK`ul de YOUTUBE si o sa iti apara mai multe obtiuni. ( Tu dai pe prima ), selectezi unde vrei sa se salveze videoclipul si pur si simplu astepti sa se downloadeze!

| swag a răspuns:

Http://listentoyoutube.com
sau poti downloada programul asta: http://download.cnet.com/aTube-Catcher/3000-2071_4-10969422.html e gratis si pot downloada cu el muzica mp3 sau filmulete in orice format vrei. succes!

| geosweet a răspuns:

Intra pe google si scrie convertator youtube apoi intri pe youtube iti alegi melodia pe care o vrei si copiezi adresa de la viddeo apoi o bagi in casuta aia libera si dai convert astept pana se converteaza iar apoi dai dowloand si gata... funda?