| Cristea_Flory_1998 a întrebat:

Vreau si eu va rog niște statusuri sau descrieri pentru pozele de pe Facebook. Sa nu fi de dragostea ca le tras.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

1. We have to look for the facts, not words- Trebuie sa ne uitam la fapte, nu la vorbe.
2. I can`t live my life without my angel! -Nu pot sa traiesc fara ingerul meu.
3. He who laughs last, laughs best! But he who laughs first, sees the point -Cel care rade la urma, rade mai bine! Dar cel care rade primul, intelege poanta.
4. Nobody can ever take your place – Nimeni nu poate lua vreodata locul tau.
5. Don’t be sad, don’t be blue…Frankenstein was ugly too – Nu fi trist, nu fi suparat si Frankentein era urat.
6. I won’t cry anymore if you leave. I’ll forget everything. I won’t speak to you ever again – Nu voi mai plange daca pleci. Voi uita totul. Nu voi mai vorbi cu tine niciodata
7. Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow- Invata din ieri, traieste pentru azi, spera pentru maine.
8. A faithful friend is hard to find; remember man and keep in mind -Un prieten adevarat este greu de gasit; sa tii minte asta.
9. I miss you, i miss you smile hapyy, i miss my angel- Imi e dor de tine, imi este dor de zambetul tau fericit, imi este dor de ingerul meu!
10.To be or not to be, this is the question -A fi sau a nu fi, aceasta este intrebarea.
11. No one cares nobody’s wrong, no one see I’m not so strong, everytime I hope I’m dreaming, I’m touching you, but you can’t feel, I scream at you, but you can’t hear! – Nimanui nu-i pasa nimeni n-a gresit, nimeni nu vede ca nu sunt atat de puternica, de fiecare data sper ca visez, te ating, dar tu nu simti, strig la tine, dar tu nu auzi!
12. A bad workman always blames his tools -Un muncitor prost da intotdeauna vina pe unelte.
13. When I’m good, I’m very good but when I’m sad, I’m better- Cand sunt bine, sunt foarte bine dar cand sunt suparat, sunt mai bine.
14. A smile doesn’t cost anything -Un zambet nu costa nimic.
15. A bird in the hand is worth two in the bush -O pasare in mana face mai mult decat doua pasari din tufis.

Sursa: http://ehaios.net/......tari-qs42/

3 răspunsuri:
| AndraAndrada2000 a răspuns:

1.Cum arat
2. Buna dimineata
3.Cine poate da cele mai multe likeuri
4.Noapte buna
5.La plaja cu cea mai buna prietena
6.La mall

| Cristea_Flory_1998 explică:

Mersii. Dar in romană?

| Cristea_Flory_1998 explică:

Scuze. Am văzut ca sunt și-n romană. Mersii