| Aleeecsaaa a întrebat:

vreau si eu niste status`uri faine de vara in romana si engleza :X

Funda pentru cele mai bune:-X

Răspuns Câştigător
| natalya27 a răspuns:

Vacanta.:X VARA=soare,mare,fara teme,distractie, baieti frumosii =p~. batai cu apa, telefoane cu privat la 3-4 noaptea :*
*vrei sa atingi soarele sa atingi fetele sa rupi boxele vrei s-auzi vocile
*sunt cum vreau EU par cum vreti VOI… si totusi raman la fel: SUPARATOR de FRUMOASA si ENERVANT de INTELIGENTA
*Funny…life is far from sunny…
*Cine naiba raceste pe canicula? Si cu cateva zile inainte de concediu?
*Every true genius is bound to be naïve!
*nu mai pun aforisme ca se desteapta lumea dupa-aia rolling on the floor b bye now!
*Gandhi said that "whatever you do in life, will be unsignificant: but it is important that you do it" and I tend to agree with the first part…
*are you human? or are you zdreanta?
*sell me lies, but be careful, i only buy things of quality
*o diva ca mine are mereu un fan ca tine )
*Sex is like math: add the bed, substract the clothes, divide the legs, multiply the orgasm!
*La oglinda … imi intind sinapsele!
*raman de cartier, cu berea si cu LSD’u'n frigider, caracteru meu infect demisec, e lent, da ma simt excelent
*gandesc la rece cand inima-mi fierbe!
*nici disponibila, nici cu semnul ocupat, dar am multe de facut!
*la baie/la piscina/la mare … imi spal de bunavoie creierul!
*Culmea matematicii: să extragi radical din x şi 0
*estide toti banii imprumutati + ciubuc
*Daca absenta ta n-ar fi simtita, sa stii ca nici prezenta ta nu conteaza
*Declaratia unui matematician catre iubita sa: "Draga mea… Perpendiculara inimii mele, linia mijlocie a sufletului meu, paralela pe buza mea de sus, mediana buzei mele de jos, mediatoarea creierului meu, bisectoarea mintii mele! Vrei sa iti unesti triunghiul ABC, cu triunghiul meu BCD pentru a forma un paralelogram pentru totdeauna?/laughing)
*fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului
*I don’t need a parachute, Baby I’ve got you!
*Duminică, radiaţiile ultraviolete au primit nota 8 din 10 pentru agresivitatea cu care s-au pogorît asupra românilor. Avea dreptate Prostănacul: i-a ajuns blestemul flăcării ultraviolete!
*totul e bine cand se termina cu bine, daca nu e bine, inseamna ca nu s-a terminat