| Sebastian_1355 a întrebat:

Vreau si parerea voastra
In ultima saptamana mau refuzat trei fete sunt foare suparat. Chiar asa sunt de urat? Sincer cred ca da, atuncea de ce sa mai traiesc...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumva ești genul ala care face cunostință cu o fata și după o ora o întrebă dacă vor sa se combine? Eii bine noua fetelorbatting eyelashes nu ne place asabig grin trebuie sa ne faceți un pic de curte nu asa hop poc gata. Ia încearcă sa vezi, dar nu cu vrajeli ieftine ca nu mai țin, fi tu însuți nu încerca sa pari ce nu ești.
Bafta.

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Poate nu le-ai abordat asa cum ar fi trebuit. Trebuie sa nu fii nici super timid dar nici prea vulgar. Poate fetele aveau o relatie sau poate plac pe cineva deja. Se mai intampla. Nu e capatul lumii. Dar poti schimba asta oricand. Spui ca fetele nu te plac. In regula. Inseamna ca trebuie sa schimbi multe. Incepe. Incearca ca fiecare zi sa aduca o schimbare in bine in comportamentul tau fata de fete si fata de tine totodata.

| traficanta a răspuns:

Viata-i frumoasa, esti tanar, ai toata viata inainte. N`o sa stai sa plangi pentru ca te-au refuzat fetele.Ai timp.

| ioana181 a răspuns:

Nu arati rau in poza. Cine stie ce ai spus din greseala si le-a deranjat sau pur si simplu nu esti genul lor big grin.

| alonet a răspuns:

Mah nu ca esti urat e problema ta, ci faptul ca se vede ca esti disperat happy ca idee ca sa ai parte de cineva acea persoana trebuie sa te gasesca interesant, apoi tu prin sinceritatea si taiosenia ta clar ca le-ai parut foarte interesant, si da sa nu uitam. mai traiest ca sa mai incerci, dar ca idee la ce folos iti trebuie prietena, vrei sa te casatoresti sau doar sa iti bati joc de ea statisfacandu-ti nevoile in ea!?

| medgirl a răspuns:

Oh.nu cred ca din cauza asta merita sa cazi in depresie... poate te-au refuzat de la caracter, de ce asa sigur ca de la frumusete?
Coincidenta, eu am refuzat 3... crede-ma ca va trece perioada asta. e doar o perioada, si mai stii, sunt sigura ca nu esti tu cel mai urit baiat de pe Pamint, asa ca prietene vei mai avea tu! Dar totusi incearca sa fii mai pe placul fetelor. daca ai asa mare nevoie de prietenia lor.sau ceva mai mult!

| Georgianna3723 a răspuns:

Dragul meu,
In primul rand trebuie sa intelegi si tu, si cei care inca mai cred asta, ca nu frumusetea conteaza cel mai mult. Poate conteaza 10% din tot ceea ce este cu adevarat important. Caracterul persoanei, modul de viata si personalitatea, obiceiurile, toate acestea sunt mult mai importante, daca vorbim de o posibila relatie serioasa. Daca te-au refuzat 3 fete intr-o saptamana nu inseamna neaparat ca esti urat. Fiecare are gusturi diferite, si poate ca tu diferi de gusturile celor 3. Gandeste-te, daca pana si tu te consideri urat inseamna ca nu ai suficienta incredere in tine, si sa stii, fetele observa asta. Incearca sa te autocaracterizezi, sa iti gasesti atat defectele pe care trebuie sa le repari, cat si calitatile, pe care trebuie sa le pui in evidenta si sa le cultivi.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te faratioare ce mai astepti. Te asteapta cerul cu bratele deschise. Sper sa ai acelasi sfirsit ca "Ratusca cea urita".