| Bebiitzsa a întrebat:

Vreau status-uri de despartire si de fite(pentru fete) va rog frumos dau FUNDA pentru cele mai multe si frumoase happylove struck

3 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Multi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente, Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu, Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!
Status1: Astept o raza sa-mi patrunda in suflet, sa ma lumineze si sa-mi spuna te iubesc!, iar acea raza sa fie vocea ta ce ma trezeste de dimineata… dar se pare ca nu o v-oi avea…
Status2: Nu-mi stricatzi praosta dispozitzie…
Status3: In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…
Status4: Am visat prea mult ce nu trebuia…am vrut prea mult ce nu trebuia…acum toti sunt fericiti….iar eu plang printre zambete si rasete…
Status5: Tu de vei iubi pe altul… eu nu pot sa te opresc dar te rog sa iti fie mila de cuvantul TE IUBESC!
Status6: Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine. dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…
Status7: Ai fost, esti, vei fi totul pentru mine, chiar daca pare imposibil eu tot o sa te iubesc enorm…
Status8: Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile…
Status9: Deseori zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celor ce plang!
Status10: Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma
1. Elodia m-a deranjat ultima data.Nu ma deranja si tu ok? www.statusuri-belea.com

2. Plang de durere … sunt singur si trist si te vreau inapoi … intoarce-te si fa-ma din nou sa zambesc … www.statusuri-belea.com

3. Mi-ai furat inima si ai luat-o cu tine … m-ai lasat undeva, de unde nu mai pot privi, de unde nu mai pot scapa! Ajuta-ma si tine-ma in brate …www.statusuri-belea.com

4. Tristetea m-a cuprins si vreau sa plang … nu mai pot … te iubesc si te vreau inapoi …www.statusuri-belea.com

5. Inima mea e rupta in doua … jumatate din ea e inca la tine, dar ce pacat ca nu mai suntem impreuna … www.statusuri-belea.com

6. E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc … traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata …www.statusuri-belea.com

7, As vrea sa pot da timpul inapoi … sa intorc clepsidra … si sa te pot privi din nou in ochi … sa pot sa-ti spun cat te iubesc! www.statusuri-belea.com

8. Te-am iubit candva dar tu ai stricat tot si acum nu mai vreau sa stiu nimic de tine …www.statusuri-belea.com

9. Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape …www.statusuri-belea.com

10. A cazut si ultima petala de trandafir … s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna www.statusuri-belea.com

| Diana_6198 a răspuns:

Pai in primul rand, nu am avea cum sa le inventam.Nu suntem genii.
-Ma doare ca nu esti,tu cum poti sa traiesti? eu plang si rup din mine sa fiu langa tine
-Pentru ca vreau sa fii aici si sa iti spun cat de mult eu te iubesc!
-You're perfect, yes it's true,but without me you're only you
-Cum sa te pot uita? Nu pot trai in urma ta!
-Stiu ca inca ma iubesti dar vrei sa pleci, si vei pleca... insa numai tu iti doresti, nu asta vrea inima ta.
- Daca n-ar fi ea, nimic nu ar fi, nimic n-ar avea rost, fara ea nu poti trai.
-Toamna din nou, in sufletul meu. Credeam ca o sa fiu langa tine mereu.
-Ganduri mate aruncate departe de toate, nelasate cu speranta sa devina realitate;-j
-Nu ma consoleaza cu nimic cand ma gandesc.Moartea-i doar un drum pe care toti pasesc
-Nimic nu doare mai tare, decat lucrul pe care l-ai inteles prea tarziu.
-Să nu uiţi niciodată că e el în viaţa ta, să nu uiţi că ai pe cineva aproape care să te stranga în braţe în fiecare noapte.
-S-au intamplat destule, nu regret nimic.Am gresit, am mintit,am prostit am fost prostit
-Nimeni nu stie ce simt.M-am saturat sa ma tot mint
-Stiu ca nu ma mai iubesti, o simt in ochi cand ma privesti
-Numele tau, e in sufletul meu. orice s-ar intampla!
- Nimic nu poate fii perfect, e ca si cum i-ai spune prostului ca e destept
Cea mai mare calitate a unei fotografii este că ea nu se schimbă, în timp ce oamenii din ea... DA.

• Într-o viaţă viitoare, vom avea ocazia să dăm :
DELETE la probleme, REFRESH la minte, UNDO la toate greşelile şi SAVE la momentele fericite. ♥

~ Când tastezi repede şi aştepţi un răspuns, două minute şi se par o veşnicie. X_x

~ Atunci când faci ceva, fă-i pentru că vrei, nu pentru că aştepţi vreo răsplată. (;

• Omg/Lol/Haha/Ok. Cele mai folosite cuvinte în lipsa unor replici... (:

» Când eşti ferm convins că ai luat alegerea corectă, nimeni nu e de acord cu tine.

» Zâmbeşte. Nu îţi va face neapărat viaţa mai bună, dar îi va opri pe falşi să te întrebe ce-ai păţit.; D

~ Uneori, chiar vă bănuiesc de genii sub acoperire.;-j

~BRB/GTG : De fapt, nu plec nicăieri, dar vreau să închei conversaţia.

» Dacă-ţi zâmbeşte, nu înseamnă neapărat că te place.

~ Lumea e plină de gingăşie. Ca şi tine! ♥

Sunt legat de tine ca un creion de guma `.

Fiecare zi e meciul vietii tale.

• Întotdeauna am urât să fiu pe locul 2!

~ Momentul enervant când tu vrei să închei o conversaţie, iar celălalt nu se mai opreşte din vorbit... X_x

• Cuvintele sunt averea mea. ♥

~ Curând, răbdarea mea o să dispară.

~ E amuzant cum ne amintim mii de versuri din melodii, dar nu ne amintim lecţia la şcoală. ^_^

~ Un jurământ nu e pentru azi sau pentru mâine. E pentru totdeauna. Unii oameni omit asta.

~ Când oamenii ne fac un compliment, ne ia 5 minute să găsim o replică, dar... sfârşim prin a zice... „Mulţumesc" ^_^.

~ Supravieţuim din amintiri, dar uneori supravieţuim cu ajutorul uitării.

• Nu vom reuşi niciodată să-i mulţumim pe toţi... (;
Prima dragoste din viata nu se uita niciodat fiindca asa-i lasat.♥ mi-e dor sa mai stau cu tine.dar u m-ai uitat~♥ ♥ ~♥

Fundita:X?