| Alina-Minodora_Popa_2000 a întrebat:

Vreau statusuri despre prietenie, dar sa fie triste sad

Răspuns Câştigător
| Alexababy a răspuns:

"Zambesc mereu, glumesc mereu, dar ce e in sufletul meu stiu doar eu.Nimic nu doare decat lucrur care l-ai inteles prea tarziu."
"Nici durere,nici fericire,nici ura, nici bucurie, doar un gol mare."
"Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata...devine transparenta."
"Am oferit dragostea acolo unde se cerea doar...indiferenta."
"Timpul nu vindeca ranile, ci ne obisnuim cu durerea!
"Incerci sa pleci, sa uiti de toate...de toate visele alea colorate!
"Sentimente confuze, nu stiam ce sa cred, poate atunci visam omul perfect."
"De data asta simt ca nu mai pot.E foarte simplu vreau sa ies din joc."
"Si-mi amintesc de noi...de tine...de zilele in care totul mergea bine"
"Daca mi-ar pasa tot ce as simti ar fi durere"
"Esti pe varful unui munte azi, dar maine cazi."
"Dupa usa asta e un alt inceput...Las tot aici chiar daca a durut..."
"Un pix.Un jurnal.Si mii de ganduri.Amintiri ramase.Scrise in acele randuri."

Sper sa te ajute! Funda?

1 răspuns: