| Iamnotme a întrebat:

Vreau statusuri multe de orice fel`, dar sa nu fie de pe google big grin. ceva mai original daca` se poatebatting eyelashes plsss... dau funditSaa` >:

2 răspunsuri:
| anotza a răspuns:

Ai o lume a ta. Caut`o

Stii ca ti-am spus de 1000 de ori:"Cu un zambet ma ridici la nori:X

.O atitudine pozitiva nu-ti va rezolva problemele, dar ii va infuria teribil pe cei ce ti le-au creeat!
Ar trebui sa incepi sa ma cunosti dupa atata timp. Si te rog, nu ma mai forta sa te mint

Si-ai vazut cine ti-e aproape. acum, nu te mai uita in spate.ei au ramas undeva.intr-un colt din inimioara ta! Lasa-i acolo unde sunt, pentru. ca nimeni nu se mai intoarce in trecut!
Imi incep fiecare zi trezindu-ma, uitandu-ma la ceas, si gandindu-ma "Ce fac azi?". Zambesc, si-mi raspund: "Nu-mi pasa."

Priveste-o! Ce vezi? E ea, e fata care desi a pierdut tot ce are, va reusi sa se ridicee si sa o ia de la capat.

• Si imi vreti tot raul din lume, Si va multumesc, v.am pupat si va iubesc!

Petru ca un zambet poa` sa te ridice atunci cand ti`e mai greu.

• Ma plimb pe curcubeu de parc'ar fi drumu' meu, fericita ca un copil care inaltsa un zmeu; x

Ai sperat, ai visat, ai pierdut. Ce conteaza? Inca mai poti spera, mai poti visa, mai poti invinge! Asta conteaza!"

Mereu impreuna, peste toate am trecut. Poate azi e greu, poate maine e mai bine. Dar orice s-ar intampla, voi ramane langa el!

S-au intamplat destule si nu regret nimic. Eu il iubesc enorm pe asta mic :X

"Tot ce ‘ i interzis :X E palpitant :X"

"Uh st doar sa reprOsezi Dar... greselile tale nu le vezi?"

PotSi sa apartSii Oricui`nu e treaba meah.stiu ca O sa-ti gasesti pe altcineva,dar chiar jh asa simtSi ca este altcineva,ca nu sunt eO jh ca nu ma vei putea uita!

~Are impresia ca eu stau sa il astept, dar de fapt eu ma indepartez incet.Se uita atent,ma priveste cu regret,asupra mea nu mai are nici un efect.

Ea e,Fetita ta Cuminte []-Stie Cum Sa iti vorbeaSca,Si cum sa Te alinte-Stie mereu Cat de Dulce Sa iti zambeaSca [-Mai ales cand vrea Sa te foloSeasca []-A invatat Cand trebuie Sa tipe si Cand trebuie Sa taCa!

Au ramas langa mine exact persoanele la care nu ma asteptam! :-s
Si nu am iubit pe nimeni asa cum te-am iubit pe tine.

Langa mine, prin bine si rau, tu stii cel mai bine cum e sufletul meu"
Esti aici si nimic nu mai conteaza

Am făcut multe greşeli, dar nu regret nici macar una, pentru că la momentul respectiv era ceea ce-mi doream să fac!♥

Pentru ca acele greseli te'au facut sa devii ceea ce esti astazi
~Mereu am simtit nevoia de a avea pe cineva care atunci
când îi spun ca sunt OK... sa ma ia în brate si sa-m spuna: "NU, NU esti. Acum stiu cine mi-a fost aproape si cine m`a ajutat in toate!
Mi'ai dat ce imi lipsea; x!

●Imi traiesc viata fara regulamente.

Suntem noi mici.Da de`al draq ne duce capu`b-) :X]

Poate ca eu nu stiu ce`i dragostea [love struck] Dar stiu ca de tine m`a legat ceva [love struck]

[♥]imi place cum ma privesti[♥] imi place cand imi zambesti[♥]

.•ღItzi place zambetul si chipul meu de copil Iti place cum arat Iti place al meu stil Iti place ca n`am figuri si ca sunt naturala Iti place ca exist si ca sunt reala•ღ
Nu-i nimic, pentru că ador felul în care mă minţi doar ca să te scoţi.winking; x

Ea nu e o papusica.S-o manevrezi cum vrei.Vezi ca fata asta mica.Are în cap o mie de idei

Am invatat sa am rabdare, ca totul iese cand nimeni nu te crede in stare!

Cine te'a facut sa visezi cand nici macar nu dormeai? Vroiam sa zic ca EU.in caz ca nu stiai

Să nu plângi dacă îl vezi cu alta pe stradă! Ce dreacu, fată. Tu eşti cea mai importantă; x

""Desi sunt o pustoaica. Te'am facut sa ma iubesti! Poate sunt eu o copila! Dar fara mine innebunesti

Aş vrea să ţină capul sus toate prietenele mele, Să ştie ca la greu o să fiu şi eu cu ele!>

Te am pe tine si asta e tot ce conteaza, restul lumii nu ma mai intereseaza.
Am o inima, un suflet, o noapte si o zi, am vise si sperante, dar mai presus de toate am sentimente si ele iti apartin

Are tupeu` Are rabdare Are si-o` prietena mai barfitoare` Sa ziik` tot adevarul ` despre Ea`? Ji imediat` dispare` :X:X

➟ вσχєℓє ne daυ ƒiσяi`. νiвяєza ρaηa.η zσяi`. ѕн`ℓσcυℓ є idєaℓ`. σ ησaρтє`ƒaяa єgaℓ`!

De Azi Am Un Singur Scop! Sa Pun Fericirea Mea Pe Primul Loc!

Tte` se intreaba cum " ea " e atat de frmsa. Dar nu prea se ingrijoreaza daca mai are machiaju pe fata. Nu sta ca tte` zdrentsele in oglinda de seara pana dimineata :o.

E fata care nu o poti uita.; x Baiete Nu stii ce e aia dragostea?

Ma misc lent Sa te fac pe tine dependent.

Pisii`. Nu fii speriata :*. Daca vroiam sa ti`l iau il luam de prima data `!

* Strânge`ma în brate si atunci când îti spun : " lasa-ma, n`o face! "

Astept cu nerabdare sa intri pe mess. Ori m`ai trecut pe invizibil :* ori tu chiar nu intri des

Te rog numai suna. Nu are rost. In seara asta ti-am mai spus " nu te cunosc " =p~.

Apari zâmbind prelungind vara si readuci toata lumina diminetii seara!

~ Liniste :-s! Ca stii ca am dreptate :o.Nici daca as fi scris o carte n`aveam cuvinte cat mi`e dor sa iti arate.

Cineva m'a intrebat : "Ce vezi la el?" Iar eu i'am raspuns...: "Tot ceea ce tu nu poti vedea"

Stiu sa fiu dulce. Dupa ce tu mi-ai lasat gust amar.

*Stelele nu cauta sa fie faimoase.Ele doar Stralucesc.; X

*Realitatea este rece `!

| idontknowkay a răspuns:

Ah. nu mai conteaza. Oricum se duce dracu' tot!
Sunt milioane de ganduri care ma bantuie acum. Acum dupa o zi grea in care nu credeam ca ma vei dezamagi. Nu sunt suparata, sunt dezamagita.
Mi.e dor de ceea ce iubeam.sau cel putin asa credeam!
Asa ca ia'ma de mana... spune'mi unde am gresit! Si-am sa incerc sa ma schimb.PROMIT!
Inca mai cred in noi, si nu vreau sa renunt la asta! straight face
Ti-a promis stiu! Te-a mintit, stiu! El o sa regrete cand e prea tarziu!
Ăsta e felul meu, dacă nu inţelegi tu azi, atunci inţelege mâine altul!
Regreţi, iţi pare rău, mie deloc.Viaţa e în faţă, ştii, eu încă mai pot.
Nu`ti promit nimic, dar gandeste`te un pic... Nu ma ai pe mine, nu ai nimic!
Si când crezi ca nimic nu-si mai are rostul, apare cineva si schimba totul!
Si iti multumesc ca mi-ai aratat ca nu esti ceea ce mi-am dorit de fapt!
Uite ca pot si fara tine!
Am gresit, dar stii ca te iubesc!
Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri.
E trist sa suferi unoeri, dar e frumos cand dragostea te face sa zbori.E trist ca nu e ce-ti doresti, si crezi ca niciodta n-ai sa mai iubesti!
Prefer sa plang decat sa`mi cer iertare!winking
Te iubesc; x, Stii, da?
Te iubesc…! Cat? Cat vrei tu! Cand? Cand vreau eu!
Poti sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus smug!
Sufletul meu vrea sa moare pentru ultima oara Mai am de tras doar 3 vise din tigara.
Tu cand taci, te doare? straight face
Si da... mi-e frica ca cineva imi va lua locul happy
Nu voi uita ca tu candva ai fost lumina mea, regret inc`o data ca s`a intamplat asa!
Intoarce`te si te primesc, iti voi ierta orice, inca te iubesc.
Your love is the only thing that make me strong :*
I need you like I never did before! :*

I love you more and more everyday :X
Stii ca mi-e dor de tine si vreau sa te aud, atunci cand mi-a fost bine dar nu nu s-a putut sad Si cand mi-e dor de tine ma gandesc la trecut... ce-a fost a fost s-a dus si...o luam de la-nceput oh go on

Am nevoie de tine, am nevoie de noi, am nevoie de tot vreau sa dau timpul inapoi sad

Stiu ca nu vreau sa mai regret nici o secunda... niciun moment!