| HubbleBubblle a întrebat:

Vreau statusuri multe multe..tot felul.FUNDA cele mai multe.urgent. FARA site`uri..sh nu copy paste de pe TPU..Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)There's only 1 thing, 2 do, 3 words, 4 you, I LOVE YOU ♥!
2)You're my box with dreams!
3)Let's be happywinking!
4)''Are you okay?'', always the same question, ''I'm fine'', always the same lie!
5)E una dintre zilele alea nasoale, Ma gandesc la tine, Si ma doare.
6)Nu ma suporti? Scumpo ia un scaun si aseaza-te langa celelate zdrente care nu ma plac. Asteptati acolo pana cand o sa imi pese de ce credeti voiwinking!
7)Te straduiesti sa fii prost, sau e doar un talent?~ laughing
8)Cauta'ma! Chiar si cu cea mai banala scuza, dar, Fa'o!
9)Ştii ce-i frumos la fotografii?! Că rămân aceleaşi chiar şi atunci când oamenii se schimbă sad!
10)Unele persoane vor ramane in Inima noastra, chiar daca noi nu existam in a lor.
11)Pleci din viata mea? Ha ha ha. Iti chem un taxi? laughing
12)Nu te ignor, doar iti dau importanta pe care o meriti!
13)Lasa-ma in lumea mea ♥ du-te nu.ma astepta Pa Pa
14)Iertam unele persoane doar pentru ca, inca le vrem in viata noastra!
15)Cand intelegi ca nimanui nu'i mai pasa de tine, iti amintesti si de cei carora le pasa candva!
16)Nu stiu daca te iubesc, Dar stiu ca in fiecare minut, ma gandesc la Tine! :X
17)Trebuie sa-mi pese mai mult de mine. Câteodata sa faci rau, aduce bine.
18)->Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare
19) Ia'ma de mana
Hai sa trecem peste toate impreuna!
20)Mereu s-a vorbit s-a criticat despre trecut Conteaza ce vei face azi nu ce-ai facut!
21) Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri
22) Chiar daca esti un copil, si te superi din orice, iubesc copilul asta!
23)Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu! laughing
24) Daca as putea sa ma intorc in trecut, unora persoane in loc sa le spun ''imi pare bine sa te cunosc!'' le'as da cate o palma
25)stiu, intotdeauna ti'a fost mai usor sa pleci decat sa ramai si sa incerci sa intelegi
26)ador barfele despre mine, aflu atatea chestii pe care nici eu nu stiam ca le'am facut laughing
27) Eu nu ma indepartez de persoane,
doar le inlocuiesc pe cele false cu cele adevarate!
28)unele persoane intr'o relatie sunt precum tom and jerry, se enerveaza, se bat, se cearta, nu sunt niciodata multumiti, dar nu pot trai unu fara celalalt.

Răspuns utilizator avertizat
| Pissicuts a răspuns:

• ♥ Acceptă ca din tine numai bine o să se nască, fiecare trebuie să înveţe să zâmbească.
• Pe mine nu ma asteapta nimeni, nicaieri, niciodata!
• Drumul lung începe de unde ai obosit.
• — Sper sa-ti dai seama ce fel de persoana esti.Si ca nici macar nu stii prietenii sa-i pretuiesti. •
• Promise poveşti au rămas trecute pe liste. Ea ştia să râdă chiar şi în clipele triste.
• Tac, am zis destul!
• Nu are nici un rost sa cersesti prietenia.
• Cea mai bună metodă pentru a nu ţi se mai rupe inima vreodată este să te prefaci că nu ai una.
• Pentru că ne place să acţionăm copilăreşte!
• Pentru ea a fost un joc, a dat ultima cu zaru', ai câştigat mult timp să bei, deci goleşte paharu'!
• Mulţi oameni ar învăța din greşelile lor dacă nu ar fi atât de ocupaţi să le nege!
• M.am plictisit de toate prefăcutele care se cred prietenele mele.
• Daca planul A a esuat.Nu uita, alfabetul mai are 25 de litere!
• Zâmbesc pentru ca exista persoane care ma fac cu adevarat fericita.
• Vrei o fată perfectă? Cumpără-ţi o papuşă barbie!
• Ştii care este partea bună atunci când pierzi sau îţi este luat ceva? Că vei fi atât de orgolios sau atât de scârbit, încât nu îl vei mai vrea înapoi.
• Viaţa mea e un haos total, dar pot să jur că-mi place aşa!
• Fără probleme nu există viaţa adevărată... Mereu ai să primeşti, o zi rece, una caldă!
• Pot să zâmbesc si să sufăr! Viaţa m-a făcut să nu arăt nimic din ce simt, pentru că se va găsi cineva care să îşi bată joc.
• Tu, rămâi cu cei pentru care m-ai dat deoparte.Nu dau nume că oricum ce ne-am propus e acum departe. :]
• Ştiu că visele de atunci n-o să le învii. Dar măcar tu, ridica-mă într-o zi.
• Am învăţat să câştig pe plan sentimental...Şi nu folosesc ca alţi un limbaj murdar!

O tigara, un cântec, pozele primei iubiri, amintirile din camera ta, totul ramâne-n urma mea!

•Nu m-ai pierdut atunci, dar m-ai pierdut acum.

Uneori mi-e dor de tot ce am trãit. dar stau ºi mã întreb " oare chiar m-ai iubit? " :-s

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai de mult
Poate nici n-ai observat, de la un timp am mai crescut.

Iubirea nu cere nimic, ea oferã. Iubirea suferã, ei nu-i pare niciodatã rãu de nimic ºi nu se rãzbunã

Sa stii ca nu-mi lipsesti. Imi lipseste doar cel care credeam ca esti.

Imi place sa ne plimbam prin ploaie. Cel putin, in ploaie nu poti sa-mi vezi lacrimile.

Îmi place parfumul tau, îmi place cum te îmbraci, îmi place când râzi, când plângi, când taci

Ce te face sa crezi ca el era "the one "? N`ai gresit cu nimic, ia`o ca pe`o lectsie. Nu`ti jura ca n`o sa mai iubesti. O sa fie altu`, poate tu o sa-l ranesti!

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dpa putin timp...Zambeste si e dulce!

Sunt dezgustat... am plecat, aaa inca ceva pastreaza tot **** kkmasi in prietenïa ta!

Sunt lucruri în via? a, pe care oricât ai încerca sa le în? elegi, orgoliul tau nu-? i permite sa o faci!

Se spune ca iubesti o data in viata,o singura iubire
Atunci cum se face ca suferim la orice despartire

Eu sunt ca aerul,Dar te las fara respiratie, Bruneta, cu ochi caprui, Sursa ta de inspiratie!

Detalii, nu ma obosesc sa tin minte. Am invatat ca e bine sa nu crezi in cuvinte.

viata`!

eii se prefac ca ne iubesc iar noi ne prefacem ca ii credem! =x

xD | invidia doare =). sunt prea tare! | #. Timpu` se scurge`n

[RELUARE]. =X

~ Vreaw sa fie cum era Odata! Eu o simpla fata! Tu tOtu` pentru miine! Dar e destula suferinta! s.O lasam asa! Sigur asa.i mai bine!

si cand ziic : sa moara mata`! xD nu te. njur! doar imi p0n 0 d0riinta`! =x

Acum traiesc prezentul si sunt ceea ce sunt?

? E firesc sa iti ofer dragoste desi in mare parte stiu ca sunt o pacoste?

• Ma apuc sa injur! Se lasa cu ameniintat si apoi incep sa ma tai Ca un c0piil retardat! =:]

Si ne iubeam ca doi copii?

#.Nu`ti promit nimiic. dar gandeste`te un piiic. Nu ma ai pe miiine. Nu mai ai nimiiic!; x

~ ochii meii de nu maii vor sa te priiveasca e viina ta ca i.ai facut sa te urasca!

#.•[O fata de [PriiiiNTESA]! Un cOrp [INDECENT]! Si un stiiiilOw`. Sa ma induci în [TESTAMENT]!•

"•[De obicei, ii ciiitesc rapid.]. Pe cei care`mi Zambesc [Sh` de fapt nu ma inghiiit;]•

~ m.ai avut in palma si m.ai aruncat...a expiirat iubirea mea.acum fa` ce vrei cu viiata ta; x

~Mereu am castigat tot ce am vrut; x! Acum tu ai pierdut tot ce prost ai fost ca m-ai pierdut! Vrei sa te iert? Niciodata! Fa ceva pentru mine; uita-ma si lasa-ma dreacu odata; x Paaa!"

#.•[Stau în acelasi pat. In care nOiii =x Impreuna faceam pacate!] =D.•

"#. Arunca si tu putiiin pamant cand O sa mOr. Siii prefate macar ca O sa iti fiiie dor"

~ toate veneaw, treceaw, dar nimic nu ramanea Nici macar persoana care puteam sa jur ca ma iubea!

? In fiecare noapte adorm cu tine-n gand... Esti singurul ce ma ridica cand sunt la pamant?

? Suntem tot impreuna chiar daca am luat`o pe alt drum?

~ Aud vorbe parsive despre mine. si continua barfa! Da` cand ajunge la mine barfa Isi cere scuze tarfa :]].

? Nu mai conteaza ce am fost in trecut

#.•Nu arunc cuviiinte inaiiinte;] Ca lucruri ce se siiimt :] Nu` se spOn prin cuviiinte`!•

#. [Nu`ti dori niciiOdata perfectiiiunea, exiiista defecte dupa care altii innebunesc!

~ Imi reviiin putin. incerc s.O iau de la inceput. n.are rost sa ma compliiic cu lucruri din trecut. te.am iubiiit. sau poate nu. nu te iubesc. saw poate. da. dar nu maii conteaza. pa! =]

#.te-am dat pe spate cu al mew stiiil de copil teriiibil

#.•Profiita de fiiecare clipa` =] Ca`n fiiiecare paradiis =X Exiiista cate`o ispiiita =P•

#.rOz e culOarea ce`O pOrt;> rOz a fost primul` meu` tuOrt.

». pentru` miine esti heroina! =x dar nu ma omori! =]] ca nu.s dependenta! =p

Nu`mi pasa, mi s`rupe d`tine. Am fost o fraiera cand m`am uitat l`tine si mars. Nu plang dup` tine, stiu ca va veni unu mai bun ca tine

#.•Profiita de fiiecare clipa` =] Ca`n fiiiecare paradiis =X Exiiista cate`o ispiiita =P•

~ ochii meii de nu maii vor sa te priiveasca e viina ta ca i.ai facut sa te urasca!

~ Prea perfect pentru` miiine! Prea perfect pentru nOii! Ciiiudat dar dupa plOaiiie` viine sOarele apoi! :X

~ Haiii sa atiingem limiitele! Sa zambim la cer! Sa ne lipiim buzele! Sa ne lasam mainiile in aer! Sii…sa fie realiitate! Nu iar un viis!

~ Iara tuu? Iara nOi! Iara vara! Iara nOi dOi! Iara impreuna! Dar…gata? Gata

? Te rog nu mã privi d`parCã nu as mai veni.Si nu e cazuu’ sã faCi un soc’! Sti ca orice ar fi. toot la tine` mã`ntork

Daca ai`fi fost destept si mi-ai fi aratat iubire, acum erai intr-o alta situatie cu mine...Credeai ca ma vei oftica, cu cate`o panarama de'a ta =).Nu!, Tu Doar scadeai in fata mea

Pentru mine s`ar lasa de vagabOntzealaeO sunt printSesa luiChiar si atunci cand ma insealaStiu ca`i doar O aventhura goalaSi ca`n inima lui doar eO sunt campiOanaa:Xxx!?"""t3 wb3skXx

Viata ta e in alb si negru ca nu`ti permiti culori, in timp ce altii, in filmul vietii lor isi cumpara actori!"

uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu il lasa pe el sa te intunece

Fii indiferenta si arata-le ca nu iti pasa… Zambeste chiar daca ai prins o pasa proasta... Zambeste indiferent de problemele ce te-apasa… Zambeste ca viata e frumoasa

E Greu, Si Stii Ca Am Dreptate...Am Tinut Capul Sus Si Am Mers Mai Departe... Nu Ma Intereseaza Ce Crezi Despre Mine, Inainte Sa Spui Ceva. Uita`te La Tine

Belelele nu` apareau` decat cu` ai mai`...Cand ma vedeau` ca umblu` doar cu` derbedei!""

toti sunt la fel -->' gen-->ai bani!?& hai la bere&n-ai bani?!?:O --& du-te vere

Sunt singura fata care iti spune "nu mai bea", sunt singura fata care iti spune "nu mai injura", sunt singura fata pe care o doresti, unica fata pe care o iubesti""

Tu esti` baiatu` care mi-a incurcat toate fitsele` zapacita la propriu` nebuna la figurat` irascibila` cateodata` ironica` de placere` perversa de cand ma stiu`"

Baietii au balansu` lor fenomenal. Dar intotdeauna fetele au rolu` principal.; p"

"Am ganduri ce m`apasa` si prieteni ce`mi dau plasa` nici unde nu`s acasa`:p dar ca zambetu` pe buze`;* spun ca nu`mi pasa`; x"

Cei care ma cunosc,Ma iubesc,Cei care ma evita,Ma doresc, Iar cel care ma iubeste cu adevarat, Ma are.love strucklove struck

E un fel de vagabont care cand vrea... poate sa faca ce``si doreste cu inima mea