| HelloKitty_9514 a întrebat:

Vreau statusuri sau versuri infricosatoare big grin FUNDA+VOT pentru. cele mai infricosatoare! big grin 10x

2 răspunsuri:
| YuukiChan a răspuns:

Iti dau cateva, sper sa iti placa: "Afraid of death?" "Sper ca intr-o zi acele sa-ti intre in inima, venele sa iti explodeze, plamanii sa tii mananci singur, ca sa am si eu de ce rade" "Red, black, and again red. Blood everywhere, in my eyes in yours, in you all."

| alexalexander a răspuns:

Ce zici de : gheare de demon va aratati capul cavalerului negru il taiati