| RuxyRuxx2 a întrebat:

Vreau statusuri! Statusuri pentru pozele de pe facebook, dar sa fie cele mai fumoase. Niste statusuri care nu se gasesc la orice pas. Daca au si rima e perfect(nu neaparat cu rima). P.s: Sa nu fie statusuri de dragoste, siropoase. Statusuri frumoase.

1 răspuns:
| DenisaCotora11 a răspuns:

Se poate si amuzante? Ex: Fraza "Ne despartim dar ramanem prieteni" e ca si cum ai spune " Cainele-i mort dar putem sa-l pastram". Sau. "Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus ". Sper ca ti-am fost de folos happy