| LoveMary a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri despre dragoste, zambet etc.( Dar sa fie toate fericite si cu rima ) Multumesc! big grin
Funda pentru raspunsul cu cele mai frumoase!

Răspuns Câştigător
| kimmy7 a răspuns:

Iti spun pentru a mia oara: fiecare zi cu tine este extraordinara!

. Frumusetea nu` se masoara.
Ea se apreciaza din vedere :]

"FeRiCiReA e StArEA MeA NaTuRaLa

asta Sunt Eu. Nu Am Ce Sa'Ti FaC. Nu PoT Fi CuM aI vIsAt"

Nu sunt foarte smecherita dar stiu sa ma fac iubita

Nu plange ca s`a terminat ci ZaMbesSStee ca ai scapatt!

Am un zambet fals pe care toata lumea`l crede! DOar ca sa ii arat Prostuluii ce pierdee!

Unii spun ca nu`ss rea altii spun ca sunt frumoasa.dar asa cum sunt euu.O sa ma iubestii mereuu

M`ai uitate odata la mine...chiar crezI ca doua vb ma pot aduce langa tine? am de unde alege, tu nu esti unicat, pot gasi baiat ca tine, la fiecare metru patrat

Orice baiat merita o alta sansa. Evident, cu alta fata!

Anturajul meu nu e prost, e doar deosebit, iar bagajul tau nu e plin e doar pregatit; x

Vrajala Ta E Expirata...Cumpara Alta...Da Sa Fie Timbrata

Lasa`ma cu alea alea Vine altu` si tu valeaaa

O sa fii si u ranit de o fata; x Nu uita ca si baietii plang cateodata:X

Îi număr pe degete că sunt puţini ca eii. :-J

Nu eşti unic în această lume Mai sunt mulţi ca tine :-J, Dar ca mine Crede`mă că sunt puţine. :*

Si iţi spun N`are rost :-J. în faţa mea eşti doar un fost.

Eu şi tu suntem perfecţi într`un cadru imperfect! :-x

2 răspunsuri:
| ArT_2528 a răspuns:

Incearca aici: http://statusuri.nighttime.ro/! Gasesti foarte multe!

| ioana31 a răspuns:

Daca ai facebook cauta pa pagina "Simpluu" la albumul "Statusuri". Vei gasi acolo.