| ILOVETOT a întrebat:

Vreau un banc tare sa ma prapadesc de ras! Cine imi da cel mai bun banc are de la mine o fundaxD!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi tipi la un bar.

Unul dintre ei ii zice celuilalt:Mă tu stii ca eu pot sa fac magie?
Dovedeste! Fa-l pe ala de la etajul 1 sa isi arunce frigiderul pe geam.
Sta el 2 secunde si iese ala si isi arunca frigiderul.
Daca il faci si pe ala de la etajul 2 sa isi arunce cuptorul cu microunde esti tare.
Sta el 2 secunde si iese ala de la etajul 2 si isi arunca cuptorul.
Mă daca il faci pe ala de la etajul 9 sa isi arunce televizorul esti cel mai tare.
Sta el 2 sec, 2 ore si iese ala de la etajul 9 zicand:N-am televizooor!laughing

3 răspunsuri:
| Amaryllis a răspuns:

Un cuplu celebra 50 de ani de casnicie. Armonia si linistea din familia lor erau celebre in tot oraselul, asa ca un reporter de hotaraste sa realizeze un interviu:
-Cum se face ca de 50 de ani nu v-a vazut nimeni certandu-va sau macar ridicand tonul unul la altul?
-Secretul este la inceputul casniciei, in luna de miere, cand ne-am hotarat sa o petrecem la o cabana superba pe creasta muntilor si am inchiriat doi magarusi pentru a ajunge acolo impreuna cu bagajele noastre.
La un moment dat, magarusul sotiei mele s-a impiedicat si a cazut.
Sotia mea, desi se lovise, i-a spus animalului pe un ton calm: "Prima data"!
Magarul s-a ridicat si am continuat drumul.
Dupa un timp, s-a impiedicat din nou.
Sotia mea i-a spus, cu aceeasi voce egala: "A doua oara"!
Ne-am continuat calatoria, magarul s-a impiedicat a treia oara.
Atunci sotia mea a scos un revolver si a impuscat magarul in cap.
Am facut criza de isterie. I-am spus ca e nebuna sa procedeze asa de crud cu bietul animal, ca trebuie sa consulte un psihiatru.
Sotia mea s-a intors catre mine, m-a privit in ochi si mi-a spus calm:
- Prima data! A fost prima si ultima data cand ne-am certat…

Vreau sa mor linistit in somn, exact ca bunicul meu,
nu tipand si urland ca pasagerii din masina lui.

- Se spune că nu toate blondelesunt proaste, pe naiba! Soţia mea e brunetă, ieri şi-a vopsit părul în blond iar seara mi-a făcut scandal, că de unde este păr de brunetă la noi în pat?

- Se deschide usa si intra un barbat, in patru labe cu ceva in gura. Psihiatrul :
- Vai! Cine a venit la noi? O pisicuta?
Barbatul se taraie pana in coltul cabinetului. Doctorul il urmareste.
- Un catelus?
Barbatul trece cu mana pe langa perete si se taraie in celalalt colt. Doctorul nu renunta
- Ah! Cred ca e un arici! Nu? O broasca testoasa?
- Auziti? Ma lasati si pe mine sa va trag internetul sau nu?!

| Gabyy32 a răspuns:

Bula implineste 14 ani si tacsu ii da bani sa mearga sa ****
trece pe langa casa lui bunicasa si zice buna-sa:
Bula hai si mergi la magazin ca dupa te las sa a ****
merge bula la magazin si cand vine acasa o **** pe bunicasa
merge bula acasa si-l intreaba tatasau :ai stricat banii pe femei
bula:da
TATA:pe cine
bula:pe mata
incepe tacsu sa strige la el
da zice bula:TAci ma ca tu cand ai ****-o pe maica nu am zis nimiclaughing))
FUNda?
plss

| larysutza99 a răspuns:

Alinuta are un papagal si il duce cu ea la scoala.
Invatatoarea:-Alinuta, de ce ti-ai adus pasarea la scoala?
Alinuta : - Aseara l`am auzit pe tati spunandu`i mamei "cand o sa plece copilul la scoala iti fac pasarica praf " rolling on the floor Funda?happy