| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un card de 2 - 5 KB, cam cat ar costa? vreau doar pretul atat.

7 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Era gb unul de 2 gb costa 40 lei si de 4 gb costa pana in 60 lei

| Zambete89 a răspuns:

M-am incurcat. era MB srylaughing ca am avut unul de 512 si mi-au icnaput in jur de 90 de melodii si eu vreau mai multee[]

| zumba zumba a răspuns:

Cu 2 mb nu bagi o melodie laughing... cu 2 gb poti sa bagi multe si ar costa cam, eu l-am luat cu 30 lei. si unul de 4 gb cu 50 lei

| MoNsTeR a răspuns:

Cre ca te-ai incurcat.nu este krd asa mic... minim 256 MB cred.nu-s scumpe.eu mi-am luat cu 60 lei card pentru tel(daca la asta te referi) de 1 gb cu tot cu 2 adaptori(si u ca sal bagi in cititor de carduri sau cestiu eu ce). la aparat foto tot de 1 gb ii vreo 80 lei cred.nu stiu exactbig grin...cre ca la unu din astea te-ai referitbig grin

| Mariusrap91 a răspuns:

Eu din Germania mi-am cumparat doua carduri(micro sd) de cate 2 Gb si pe primul am dat 5 euro, iar pe al doilea am dat 10 euro.

| Mariusrap91 a răspuns:

Mai bine zis trebuia sa scrii 2-5 Gb (nici mb nu e corect) laughing