| 1stea a întrebat:

Vreau sa-mi fac card la BCR.cat ma costa, si in cat timp il primesc?

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Cam 9 ron din cite stiu eu si ti vine de la banca in 10 zile Banuiesc ca nu esti din BUC si daca faci la filiala din orasul tau atunci cam atit dureaza

3 răspunsuri:
| warwara a răspuns:

In momentul in care faci cerere pentru un card, ti se deschide un cont. In acel cont poti depune bani, si ii pot scoate daca vrei, dar de la un ghiseu al bancii, pana iti vine cardul (10-14 zile). La bcr renteaza sa iti faci card euro 26, pentru studenti pentru ca ai anumite avanteje, si comision 0 la retragerea banilor de la bancomatele lor. Pe mine nu m-a costat nimic cand am facut cererea. Am depus ulterior o suma de 10 lei care reprezenta taxa de administrare de cont pe 1 an.

| 1stea explică:

Si daca prea sa pun niste bani in card, o pot face atunci cand imi fac cardul, sau dupa ce il primesc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa-mi fac un card la BCR.am auzit ca nu te costa mai mult de 10lei si il primesti cam in 5 zile.