| deleteddddd a întrebat:

Vreau un job pentru mine. fac 13 ani in noiembrie. va rog.nu raspundeti : nu exista asa ceva ...sau ceva de genu. raspundeti doar daca stiti.am auzit ceva de impartit pliante... vreau si eu un site sau ceva unde ma pot angaja.sau alte joburi daca stiti pls. dau funda; x

5 răspunsuri:
| loove_5215 a răspuns:

Esti prea mic/a.cine crezi ca angajeaza un pusti de 12 ani? mai gandeste si tu putin.

| AlexSala a răspuns:

De la 13 ani vrei sa te duci la munca? straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca locuiesti in bucuresti te poti angaja pe perioada vacantei de iarna la magazine ca billa (titan) au locuri libere sau auchan, real

| dragutzyk a răspuns:

Dragul meu i-a ID-ul asta bia_coolgirl94 si vb cu ea.Angajeaza reprezentanti AVON si pe mine m-a ajutat! Iar restul care vor luati id-ul ei o sa va dea mai multe detalii!