| Gabriela_Florentina_2001 a întrebat:

Vreau un nume pentru facebook, ma numesc Florentina Gabriela.

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Cei care ți-au răspuns așa au și făcut-o ( aici pe TPU). Așa cum te-au sfătuit.
!
Eu zic să zici așa: G(razie)F(ortuna).15
Sănătate!

| AFR81 a răspuns:

Florentina Gabriela mi se pare frumos. Nu mai sunt la moda numele gen "Florycik, Gabitssa" sau mai stiu eu cum.

| RareşTPUro a răspuns:

In 2016 nu mai este la moda sa folosesti alte nume pe un site de socializare cum ar fi Facebook, Ask.fm, Twitter. Foloseste Florentina Gabriela sau Gabriela Florentina.

| OnuOnulică a răspuns:

Folosește-ți numele tău real. Facebook-ul încurajează toți utilizatorii să își folosească numele de naștere.

| eudoareuu a răspuns:

Florentina Gabriela. Nu trebuie să-ți pui alt nume.