| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste nnume de facebook app ma cheama florentina mai scurt florybig grin

Cele mai bune nume fundabig grin:*

Răspuns Câştigător
| Dry a răspuns:

Florinutza, TinaFlorina, FloRelex, FloFloo, FloryTina, FloryFlop, FloryFlop... sper ca te'am putut ajuta daca da anuntama si pe mine ce nume ai ales:*

| kimy_6035 a răspuns (pentru Dry):

laughing hehe am gasit Florry Florentynna da in fine ti-am dat funda ptc ai dat cele mai multe nume:*:X

3 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Flore,florixtina,floree'n tina

| SadWord a răspuns:

De obicei oamenii is pun numele real pentru a fi recunoscuti usor de prieteni, colegi, etchappy.