| anonim_4396 a întrebat:

happy
Am si eu o intrebare.
Sa zicem ca e o poza alb-negru cu o gradina, in care e o singura floare colorata, doar atat. Cu ce program as putea face astfel de poze, in care sa colorez numai un anumit obiect?
Si daca se poate, un site de unde l-as putea downloada free. happy
Multumesc mult! :*

Răspuns Câştigător
| DeXxa a răspuns:

Cu Photoshop e foarte greu, mai ales pentru incepatori, poti sa faci asta si cu Photoscapewinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adobe photoshop. e un program greu dar e cel mai bun posibil.
intra pe adobe.com si il poti downloada free.pentru 30 de zile.nu te speria ai toate functiile deci poti sa faci ce vrei cu el in timpul asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am photoscape. Cum pot face asta?